Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@SiekYersky: Oj, też bym nie chciała. Zwiedzałoby się ciekawie, ale żeby mieszkać, to za żadne skarby świata. No i mieszkając w Korei Północnej zapomnij o nocnej zmianie na mirko: http://www.mrconservative.com/files/2013/04/North-Korea-at-night-by-satellite.jpg :d
Kurczę, to faktycznie coś jest na rzeczy z tym załatwianiem się na ulicy, tragedia... (Niby Luwr, a prawie jak w muzeum sztuki współczesnej: kupy everywhere). Fajnie w tym artykule jest napisane, że się na Chińczyków narzeka, a jak przychodzi
Kurczę, to faktycznie coś jest na rzeczy z tym załatwianiem się na ulicy, tragedia... (Niby Luwr, a prawie jak w muzeum sztuki współczesnej: kupy everywhere). Fajnie w tym artykule jest napisane, że się na Chińczyków narzeka, a jak przychodzi
- 1
- 0
@dybligliniaczek: Znam to, dobry kawałek.

- 2
@kkb1: może staliśmy obok siebie ;p ja w prawym dolnym rogu
źródło: comment_XggC2q61pSodUktYo3Nk1aoRW0551VEc.jpg
Pobierz@kkb1: @OrestesGaolin: now kiss :3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Konata: do dream popu to temu daleko, ale i tak propsy
- 1

15
Egzotyczne, kolorowe ćmy

Piękne zdjęcia kanadyjskiego fotografa Jima des Riviéres'a
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
46
Strona do tworzenia cholernie ładnych mini-grafik

Strona, która pozwala nam na narysowanie własnego "tornado-podobnego" tworu ustawiając odpowiednie wartości i kolory. Można uzyskać naprawdę fajne efekty. Możliwe jest również wybranie innych rodzajów rysunków. Domyślnie służy tworzeniu wzorów na T-shirty.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
"Ja także będę Parnasistą. Przysięgam, drogi mistrzu, że zawsze wielbić będę boginie, Muzę i Wolność"
Jakie to ładne, Rimbaud. :3
#cytaty #literatura #ladne #usmiech
Jakie to ładne, Rimbaud. :3
#cytaty #literatura #ladne #usmiech
Komentarz usunięty przez moderatora
@crvena_zvezda: jisus don muv
Drogie Mikroby! Witam Was serdecznie, kolejny już #podwieczorekkulturalny. Tematem dzisiejszego - czekanie, tęsknota, wydarzenia: w jakiś sposób melancholijne, sentymentalne. Emocjonalność charakterystyczna w każdym razie. Malutka kontynuacja wczorajszego Bursy, element literatury współczesnej (ciekawostka: pani wykłada i pisze. Mam wrażenie, że jednak wykłada lepiej - ale nie skreślajmy jej całkowicie, poniżej przykład czegoś uroczego - moim zdaniem uroczego. I okładkowego!) oraz melodia, w dwóch - mieszających się często - wykonaniach. Miłej
- 3
@Aberworthy: Nie podoba się to sio!
- 1
@fir3fly: Z Bursą na razie koniec, w najbliższym czasie będzie trochę romantyzmu (egzamin się zbliża; połączy się ;) - malarstwo powinno też, choćby Delacroix - i z mojej strony bardziej Baudelaire o Delacroix. ;) Nawet sobie ostatnio kupiłam Musseta specjalnie ze względu na któryś podwieczorek - romantyzm przyjemny i obowiązkowy! :)
No, koniec zdradzania tajemnic! :)
No, koniec zdradzania tajemnic! :)





















źródło: comment_KSm6Y8b2OOyEFBQhtbPblZ2sC8I4SEmR.jpg
Pobierz