Co jakiś czas nachodzi mnie na to aby liznąć coś w pisaniu na androida (tzn. coś tam dla siebie kiedyś napisałem ale to zabawki) i wcześniej było dla mnie oczywiste, że #java.
Ale mocno przegapiłem (nie śledziłem rynku), że teraz w #kotlin można tworzyć projekty na komórkę ( i przy okazji Ios) i teraz czy warto (obiektywnie) zagłębiać się w kotlina (nawet go na oczy nie widziałem
Ale mocno przegapiłem (nie śledziłem rynku), że teraz w #kotlin można tworzyć projekty na komórkę ( i przy okazji Ios) i teraz czy warto (obiektywnie) zagłębiać się w kotlina (nawet go na oczy nie widziałem

























http://jvm-bloggers.com/issue/177
#java #jvm #scala #kotlin #blogging #programowanie #jvmbloggers
Komentarz usunięty przez autora