Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
W obronie jest dobrze, ale ten atak... No cóż, po prostu nie mamy w ofensywie za dużo argumentów, seria AJa potrzebna jak tlen.
#koszykowka
#koszykowka
- 1
Obecnie poziom podwórkowy...
#koszykowka
#koszykowka
#koszykowka
Polki na trybunach, realizator uratowany z tarapatów szukania ładnych buziek wśród Niemek.
Polki na trybunach, realizator uratowany z tarapatów szukania ładnych buziek wśród Niemek.
- 3
- 3
Zamiast rzucać to czekamy na Niemców żeby wrócili xdddd
#koszykowka
#koszykowka
r---------ą nas panie majorze?
#koszykowka
#koszykowka
- 0
Synek, nie myślałeś może,żeby rzucić jakieś punkty coś tej?
#koszykowka
#koszykowka
#koszykowka brakuje jak tlenu trójek od nas
- 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@cult_of_luna: ratuje nam mecz, brat Marcela Ponitki niech się uczy od POTĘŻNEGO OLA
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Jak będziemy tak rzucać to znowu ledwo 50 zrobimy.
#koszykowka
#koszykowka
Pewnie większość na tagu #mecz nie zna się zbytnio, więc tu ekspert #koszykowka Wam przybliży sytuację:
Będzie ciężko.
Będzie ciężko.
Chaotyczny ten mecz, ale wynik lepszy niż myślałem że będzie po 1q.
Niemcy niestety dość wstrzelili się za 3, więc pewnie nie przestaną trafiać.
Martwi to że zupełnie nie pomaga Ponitka, 2 faule i przymusowy pobyt na ławce po tym jak podpuścił go Schroeder na ofens na post-upie to juniorskie zagranie. Schroeder doskonale wiedział że 2 faul Ponitki sadza go na ławkę.
#koszykowka
Niemcy niestety dość wstrzelili się za 3, więc pewnie nie przestaną trafiać.
Martwi to że zupełnie nie pomaga Ponitka, 2 faule i przymusowy pobyt na ławce po tym jak podpuścił go Schroeder na ofens na post-upie to juniorskie zagranie. Schroeder doskonale wiedział że 2 faul Ponitki sadza go na ławkę.
#koszykowka
- 1
na meczu z Francja zauważyłem ze Polacy bali sie wjezdzac pod kosz i mowie sobie no ok pod koszem stoi Gobert 3 krotny najlepszy obronca z NBA ale w tym meczu widze to samo jest wjazd pod kosz i nagle wycofanie na obwód i pozniej gra na wariata bo blad 24 sekund, weicej odwagi panowie
#koszykowka
#koszykowka
- 3
Była linia 174,5 na mecz z Niemcami,a nasi dziś znów z 55 rzucą :D
#koszykowka
#koszykowka
- 4
nie jest źle, 5 pkt mozna odrobic w 30 sekund
#koszykowka
#koszykowka
Niemcy uja grają i w sumie my też
#koszykowka
#koszykowka

















#koszykowka #mecz