Ponitka to nie koszykarski Lewandowski, eksperci mi powiedzieli. To może Milik? Bo mam nadzieję, że nie Piątek…
#koszykowka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Na razie to Polacy wyglądają jak w memie "jak oni się tam znaleźli"
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widać po tej akcji ze zbiórką w ataku że jest duży problem z decyzyjnością (mniemam że nie dźwigamy stawki) - piłka po zbiórce przpadkowo trafia do Slaughtera który ma czystą trójkę, ale nie rzuca, mija obrońcę, ma czysty półdystans i ew. 2 wolnych kolegów do podania i wykozłowuje piłkę za obwód. On powinien być pierwszym do brania odpowiedzialności, a to gra na alibi jest.
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie kumam tego skautingu i puszczania Theisa na obwodzie. Ja rozumiem, że to nie jest shooter, ale on wali 30% za 3 w NBA to przy linii Fibowskiej serio może być niebezpieczny, a oni grają jakby on rzucał za 3 jak Gobert.
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach