• 0
@vin42 realistą xD tak sobie mów, ci goście na boisku zagrali setki meczów i też widzieli tysiące meczów, myślę że mają inne zdanie. Oglądaj i milcz.
  • Odpowiedz
xD nasi od końcówki 1 kwarty i cała druga trafili 1 raz z pół dystansu i na koniec kwarty udana akcja z wsadem,a no i 2 osobiste,dobra skuteczność,taka na poziomie gry w kosza za karę na WFie
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Balcerowski to jest taki dramat, że szkoda gadać...
Jeszcze ten komentator co walnął tekstem że z nba zapisują sobie jego imię w notatniku. Hahaha, ta chyba na liście kogo unikać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koszykowka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irytuje mnie strasznie Ponitka. Nie rozumiem trochę o co z nim chodzi, z Francją i dziś z Niemcami gra fatalnie, nie widać w nim żadnej chęci zrobienia czegoś więcej, jakiegoś większego zaangażowania. Strasznie słabo wygląda jego gra i mowa ciała.

#koszykowka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
I oni Jordanami chcieli byc a nawet rzutów wolnych i 3 nie trafiają. Śmiechu warte.
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach