Naszym chłopakom ewidentnie brakuje luzu. Spięci jak guma w majtkach. Zamiast cieszyć się tym spotkaniem i podejść na zasadzie "nic nie musimy, tylko możemy" to czuć tak straszną napinke i irytacje.
Ale Theis dzisiaj wybitnie "theisuje", jak w Bostonie. Niby gra dobrze, ale tu nie złapie dobrze zbiórki, tu jakieś głupie 2 faule, niedokładny layup, niedokładne podania xD
W gimnazjum miałem takiego nauczyciela wfu, który na każdej lekcji brał uczniów, którzy nie grali w nogę albo w siatkę i rzucał z nimi do kosza. Ta gra się nazywała "33", ale wiem, że w różnych miastach jest to inna nazwa. Po prostu rzucasz, jak nie trafisz to kolejna osoba łapie piłkę i z miejsca gdzie złapała rzuca, jak trafi to przechodzisz na linię osobistych. I on robił to codziennie po 8
@banan0: Ponitka jak grał w Zastalu lata temu miał propozycję z Denver. Przecież Juć o tym mówił. xD Ponitka mógłby spokojnie być 8-9 w rotacji niektóych klubów, tylko pytanie czy sam tego chce, skoro tam dostałby pewnie jakiś minimalny kontrakt i 10 minut grania a w Eurolidze ma poważne minuty i pewnie nie gorszy hajs jako kluczowy zawodnik. Jestem prawie pewien, że Ponitka zaraz skończy w czołowej ekipie Euroligi. W
źródło: comment_16635185214L1xBnAOOmQBZzZB6vW6hx.jpg
Pobierz