• 3
#koszykowka
Nasi grają jakby im przed meczem smutni panowie przekazali, że jak wygrają to ich samolot trafi w pancerną brzozę fur Deutschland.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naszym chłopakom ewidentnie brakuje luzu. Spięci jak guma w majtkach. Zamiast cieszyć się tym spotkaniem i podejść na zasadzie "nic nie musimy, tylko możemy" to czuć tak straszną napinke i irytacje.

#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale Theis dzisiaj wybitnie "theisuje", jak w Bostonie. Niby gra dobrze, ale tu nie złapie dobrze zbiórki, tu jakieś głupie 2 faule, niedokładny layup, niedokładne podania xD

#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W gimnazjum miałem takiego nauczyciela wfu, który na każdej lekcji brał uczniów, którzy nie grali w nogę albo w siatkę i rzucał z nimi do kosza. Ta gra się nazywała "33", ale wiem, że w różnych miastach jest to inna nazwa. Po prostu rzucasz, jak nie trafisz to kolejna osoba łapie piłkę i z miejsca gdzie złapała rzuca, jak trafi to przechodzisz na linię osobistych. I on robił to codziennie po 8
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neobychno: no to gdyby twój wuefista miał 2 metry, 220 zasięgu ramion, dosiężny na 30 cali, robiłby 60 metrów w 8 sekund to grałby w NBA( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#koszykowka
Ponitka robi historyczne trzecie TD w ćwierćfinale ze Słowenią, caly turniej swietnie broni, jest poważnym kandydatem do piątki turnieju.

Wykop: JAK WY MOZECIE MOWIC, ZE ON MA SZANSE NA NBA? :-(
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banan0: Ponitka jak grał w Zastalu lata temu miał propozycję z Denver. Przecież Juć o tym mówił. xD Ponitka mógłby spokojnie być 8-9 w rotacji niektóych klubów, tylko pytanie czy sam tego chce, skoro tam dostałby pewnie jakiś minimalny kontrakt i 10 minut grania a w Eurolidze ma poważne minuty i pewnie nie gorszy hajs jako kluczowy zawodnik. Jestem prawie pewien, że Ponitka zaraz skończy w czołowej ekipie Euroligi. W
  • Odpowiedz