@CoJaToNieTY: kosz się różni nawet twardością obręczy, drużyny słabiej rzucające za 3 potrafi dokręcać śrubę żeby sprężynowało i lepiej rzucająca drużyna miała mniejszą skuteczność. Z perspektywy grania i oglądania meczów - ważne jest tło za koszem. Jak grasz całe życie na hali bez trybun za koszem, albo w innej odległości, to na ogromnej hali nie łapiesz przestrzeni i zdarzają sie przerzucenia kosza itp. Granie na betonie, to już w ogóle
  • Odpowiedz
Wykopki janusze zdziwione, bo nie jedziemy z ekipą z 3 chłopami z NBA i kilkoma z czołowych klubów euroligi jak z furą gnoju. xD I tak jest git.
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#koszykowka Nasi mentalnie wygrali mistrzostwo ze Slowenia. Od tamtej pory siadli no bo po co sie starac, skoro w swoich glowach osiagneli szczyty.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby nie popularność siatki w naszym kraju to mielibyśmy lepszą drużynę? Na siatce się nie znam więc nie wiem czy profil graczy jest podobny. Czy ci goście od siatki i tak odbijaliby się od ściany ze względu na brak atletyzmu?
#koszykowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak Niemcy są do ogrania, to Polacy z taką grą jeszcze bardziej są do ogrania xD btw spójrzcie na wynik, takie gadanie jest bez sensu..
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach