Wyj jesteście poważni?
Piszę tu na mirko od lat artykuły o #koszykowka i #nba a dziś się dowiaduję że na mirko jest limit 10tys znaków na wpis? Czyli 2.5 strony A4?
To portal dla debili którym się czytać nie chce, czy jak?
To mnie zachęciliście żebym dał jeszcze jedną szansę.





















-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):
1. Wisła Kraków (142) +2
@4lord @Twinkle @Bartoni @dzonywalker031 @Piekny_Maryjan