Jak ma się PLK do NBA? Czy różnica jest podobna, nawiązując do piłki nożnej, jak ekstraklasy do premier league czy też przepaść między tymi ligami jest jeszcze większa?
#koszykowka #nba
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@esdain: żadnej ligi nie da się porównać do NBA, a co do tego co powyżej piszą, widziałem ostatnio 0/11 Maccabi za 3 w pierwszej kwarcie w meczu Euroligi.

Pisanie o 6 punktach w kwarcie jako o wyznaczniku poziomu ligi jest zabawne. Szczególnie że a) ten mecz potoczył się dość niespodziewanie potem, b) Anwil grał bez rozgrywającego kontuzjowanego i nie bardzo było komu prowadzić grę inną niż streetball.

Jeszcze z innej strony:
Średnio
  • Odpowiedz
Którą ligę śledzisz najczęściej?


@esdain: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

śledzisz = oglądasz?

Myślę że oglądam tak z 220 na 240 meczów w sezonie w PLK, z czego na ogół nie oglądam tylko tych, podczas których wracam z meczu na którym jestem fizycznie w hali. W NBA kiedyś więcej, teraz kilka w tygodniu (kiedyś 3-4 drugie połowy dziennie). Do tego europejskie puchary, kilka meczów tygodniowo + kolejnych
  • Odpowiedz
#warszawa #kiciochpyta #koszykowka #sport

Czy ktoś z Was kojarzy jakąkolwiek siłownię w Warszawie, która posiada także dostęp do kosza żeby sobie porzucać ?

Nie interesują mnie rzecz jasna hale sportowe ani tego typu przybytki. Potrzebuję miejsca, gdzie będę mógł zrobić sobie normalny trening a potem po prostu poćwiczyć rzut.

Via google znalazłem tylko coś takiego jak crosshouse z malutkim wydzielonym miejscem na kosz, który
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarzynka Kurła kiedyś to było, łokcie Melona czy Ostertagi ligi których umiejętności ograniczały się do stawiania mocnych zasłon czy stania pod koszem. Solą koszykówki jest twarda, męska zakończona wynikiem 77:72.

Doncić czy Curry dostaliby z łokieta to by nie pajacowali z stepback trójkami.
  • Odpowiedz
PODSUMOWANIE ROCZNE #wykokibice (2022)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):


1. Wisła Kraków (141) -1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eliade: zobaczyłem na lp. Podanie jest nie widoczne na filmiku, ale musi nastąpić z lewej strony Draymonda kiedy przebiega obok niego. Kamera jest zasłonięta przez Klaya.
  • Odpowiedz
PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (grudzień 2022)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):


1. Wisła Kraków (141) =0
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OCIEBATON: można się nabijać, bo na ogół te mecze wyglądają jak na paraolimpiadzie, ale akurat pokazałeś tu wynik meczu najgorszego zespołu ligi polskiej, z najlepszym jak dotąd zespołem tego sezonu w Europie (Polkowice są liderem Euroligi).

Najgorszy męski zespół PLK też przegrałby tyle z liderem męskiej euroligi :)
  • Odpowiedz
Jeremiasz, 30 meczów w NBA, 19 lat, a wygląda jakby grał juz z 5 sezonów. Bez kompleksów, na pewniaku, p-------a Luke, bierze na siebie gre w końcówce.
20pkt / 6zb. Dzis sie nie udało ale bedą z niego ludzie.
#nba
#koszykowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach