Wytłumaczcie mi, do kogo kierowane jest takie gówno.
Żeby jeszcze konfederacja miała zajmować się obroną mniejszości etnicznych w tym antypolskim państwie. Absurd!
Taka partia nie ma mojego głosu.

A przy okazji mam pytanie czy Platforma / 3 Noga / Lewica oraz jej posłowie zajęli stanowisko na temat ataku... Gruzinów (XD) aka slava ukraini na Polaków? Serio pytam bo nie śledzę.
Czy Omzirk również zainteresował się tą sprawą?

#polityka #neuropa #bekazlewactwa #4konserwy #
Pobierz Apogryw - Wytłumaczcie mi, do kogo kierowane jest takie gówno.
Żeby jeszcze konfedera...
źródło: upadek_neuropy
Nie Panie @JakubWiech, nie wezmą. A mowa tu o k0nfiarzach szerzących mowę nienawiści wobec Ukraińców. Działają oczywiście w interesie federacji rosyjskiej i przeciwko polskiej racji stanu ale po co mają się tym przejmować... Przynajmniej takie b0saki, brauny czy k*rwiny mają łatwe źródło dochodu.

#konfederacja #k0nfedepis #bekazkonfederacji #bekazk0nfedepisu #bekazprawakow #ukraina #rosja #wojna #neuropa #polityka
Pobierz officer_K - Nie Panie @JakubWiech, nie wezmą. A mowa tu o k0nfiarzach szerzących mowę...
źródło: 1000005719
Codzienna przypominajka, że

Konfederacja głosuje razem z PiS - naturalny koalicjant PiS, wprowadzą nam razem zamordyzm, głos na Konfe to głos na PiS

KO i Lewica głosuje razem z PiS - musieli to zrobić bo TVP by ich zjadło, nie są żadnym koalicjantem PiS, te partie się nienawidzą, to nie tak jak myślisz prawaku, oni nie mieli wyjścia, oni wcale nie mają wspólnego programu, oni głosują za mało ważnymi rzeczami m.in. za
@artur-hemingway Arturku, przecież ty dokładnie wiesz że jest różnica między podatkiem od srania pod drzewem a zamordyzmem rodem z państwa totalitarnego doprowadzający nawet do śmierci i innych krzywd obywateli, po prostu palisz głupa :)
11 września to dzień sprzeciwu wobec inwigilacji.
Atak w USA w 2001 roku i późniejsza „wojna z terroryzmem” zaczęła być pretekstem do masowej inwigilacji obywateli i obywatelek, nawet tych niewinnych i niepodejrzanych o nic.

Od lat domagamy się realnej kontroli nad służbami specjalnymi w Polsce. Jesteśmy 22 lata po ataku terrorystycznym w USA - i mamy co najmniej kilka przykładów nadużywania władzy.

W poprzednim tygodniu do polskich partii politycznych rozesłaliśmy założenia do
Pobierz panoptykon - 11 września to dzień sprzeciwu wobec inwigilacji.
Atak w USA w 2001 roku...
źródło: Facebook_wykop 1200x1200(99)
Zagłosowałbym na Tuska, gdyby był wolnorynkowcem i Polakiem, a nie socjalistą i Niemcem. Nawet biorąc pod uwagę, że go nie cierpię jako osoby, to zagłosowałbym. I tym się różnią racjonalni ludzie od p0laków, którzy nie zagłosują, bo gęba się nie podoba, albo powiedział coś o lądowaniu na księżycu, co nie jest w ogóle istotne dla twojego życia.
#polityka #tusk #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #wybory #polska #konfederacja