Zauważyłem ze wyborcy #konfederacja (fajnie gdyby którykolwiek to przeczytał) wcale nie maja tak naprawde alt-lib-prawicowych pogladow (poza absolutnie „najcięższymi przypadkami” xd), bo tez np. narzekają na zbyt niskie opodatkowanie korporacji, o tym że elity latają prywatnymi odrzutowcami a im każą porzucić samochód, #!$%@?ą się (słusznie) kiedy lokalni bogole są ponad prawem, istnieją kasty etc etc… Tylko po prostu nie sa swiadomi, ze głosem na k0nfe jeszcze bardziej strzelają sobie w stope. Jak?
@WonszWykopowy:
Mam bardzo podobne refleksje. Zdarzyło mi się kilka razy słyszeć z ust konfiarzy wręcz czysto socjalistyczny przekaz - konfa zlikwiduje biede bo dzięki niskim podatkom najbiedniejsi będą zarabiać lepiej. Konfa zlikwiduje nierówności bo doyebie lewackim korporacjom. Słyszałem nawet że bon medyczny memcena sprawi że znikną kolejki do lekarzy i służba zdrowia stanie się dostępna dla ludu miast i wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dwie refleksje w
nic mnie bardziej nie zdziwi niż liberalne poglądy gospodarcze i głosowanie na #konfederacja ludzi mało wykształconych i pracujących na minimalnej w jakichś januszeksach i kołchozach czyli ogólnie #przegryw . Przecież to nie idzie ze sobą w parze XDD jak ktoś pracuje na minimalnej bez perspektywy na polepszenie swojej sytuacji w przyszłości to głosowanie za kimś kto ma liberalne poglądy gospodarcze to jak strzelenie sobie w stopę albo #!$%@? jej całej przy dupie.
ilekroć czytam typa który popiera konfederację to zawsze wymienia jako największe zło socjal i te ich kredyty 2% xD

w normalnym kraju jakoś tego typu sprawy działają, może lepiej zacznijcie się zastanawiać czemu u nas nie działają, czyżby skopane prawo? debile u władzy?

ah no tak, głupi ja, to wina socjaluchów i dlatego konfa jest idealnym wyborem dla was xD xD xD

#polityka #przegryw #blackpill #konfederacja
@czasnawybory666: Bo nie mamy gospodarki Norwegii, Niemiec, czy innego kraju zachodniego - może dlatego. Może dlatego, że w krajach zachodnich kredyt na stałej stopie to coś normalnego od dawna, u nas już niekoniecznie, chyba że mówimy o tym, jak byłoa rekordowo wysoka.

Może dlatego, że w innych krajach dzietność nie jest taka, jak u nas, może dlatego, że e innych krajach mężczyźni są beneficjentami takich programów. U nas nie.
Wiecie może jak Mentzen policzył te tanie nieruchomości na które będzie stać każdego Polaka?

Polska przestanie przestrzegać prawa UE i wszelakich norm i dzięki temu będziecie mogli budować taniej.
Szkoda, że nie mówi nic o konsekwencjach nieprzestrzegania prawa UE.

#polityka #konfederacja #bekazprawakow #nieruchomosci #bekazkonfederacji #wybory #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
Pobierz mango2018 - Wiecie może jak Mentzen policzył te tanie nieruchomości na które będzie s...
źródło: xd
#polityka #konfederacja #korwin #wybory
Dobry wieczor Wykopki. Jako ze nie dlugo wybory a ze sledzenia sceny politycznej codziennie juz dawno wyroslem (szkoda zdrowia i nerwow na to). To chcialem sie was zapytac o taka kwestie. Jako osoba ktora juz kiedys na PO sie sparzyla, PiS podpadl swoja buta, nepotyzmem i rozdawnictwem na ostatnich wyborach glosowalem na Konfederacje. Ale ostatnio jak wojna na ukrainie zaczela sie na wykopie pojawilo sie swego czasu bardzo
@AntiAdzik: odpowiedź sobie sam - twarzą konfy jest Bosak - stary narodowiec, socjalista, który gra wolnościowca. Obietnice wyborcze pod kątem kosztów w praktyce są na poziomie lewicy. A przy okazji bronią Pisowców w głosowaniach czy wspierają ich w momencie, gdy głosowanie mogło by nie przejść. Być może nie będzie wolności, ale przynajmniej bratanie się z PiSem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz d_garm - @AntiAdzik: odpowiedź sobie sam - twarzą konfy jest Bosak - stary narodowiec...
źródło: QUJDREVGfjQrJiR2eTxzIWh-cCw_ZX13P2ZoZ3lxY2EyazQsOiIjMDorfCIkMiE0PTR8NTpoMCUjayR0eSM4JjooMzx5Ijw3LyB9dTQmZGEocmJoYyViM2dwNiRlajNgf3V_IGUmYGR7IWZwMCJidzc
@d_garm: Ta grafika jest nieaktualna, bo KO i PiS jest bez przedstawionych programów. Oraz jak wygodnie akurat te partie zostały przedstawione jako najstabilniejsze, bo najmniej kosztują ich obietnice. Śmierdzi manipulacją na kilometr.
Prawda jest taka, że żadba partia poza PiS nie spełni swoich obietnic wyborczych w przypadku wygranej. I nie dlatego, że kłamią aby zdobyc poparcie, że to nierealne albo, że nie będzie na to kasy. Powód jest prozaiczny: Adrian nie zgodzi sie na nic, wszystko będzie wetował. Tak aby poparcie tym partiom spadało. Bo pis będzie wtesy mówił: my obiecywaliśmy i robiliśmy. To jest smutna rzeczywistość, jaka nas czeka przez dwa lata jeszcze.
#andruszkiewicz #konfederacja #4konserwy

JAWNE Żebranie kandydatów KONFEDERACJ!!!

Kampania BEZ udziwnień to koszt kilkunastu tysięcy złotych od kandydata na dobrym miejscu (ostatnie miejsce wbrew opinii to w miarę dobre miejsce!!!)

1 baner 30zł
1 ulotka 0,20 zł i pół minuty mojego czasu
1 plakat 2,50zł i 5 minut
1 wizytówka 0,10zł i pół minuty
1 sekunda w necie dla 100 000 ludzi to 1000zł

W demokracji ważne jest dotarcie do WSZYSTKICH wyborców aby
Pobierz MateuszJakubAndruszkiewicz - #andruszkiewicz #konfederacja #4konserwy 

JAWNE Żebrani...
źródło: temp_file1179298324391535719