Pacjentka dzwoni do swojego lekarza : 
- Panie doktorze. Kupiłam tę gruszkę od lewatywy i co ja teraz mam z nią zrobić? 
- Napełnia ją pani ciepłą wodą i wsadza ją sobie w dupę, a potem.... 
- Oj, dobra, dobra. Jutro zadzwonię. Widzę że pan coś dzisiaj nie w sosie.

#suchar #klasyk #dowcip #heheszki #humor
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

The Fugees - Ready or Not
Dobra kurła, ale jak mi ludzie mówią, że Young MA nagrała jedyny dobry rapowy kawałek to mi się truskulowa część mojego serduszka odzywa, Lauryn Hill najlepsza raperka tak jak Lil B najlepszy raper.
#rap #muzyka #klasyk
ShadyTalezz - The Fugees - Ready or Not
Dobra kurła, ale jak mi ludzie mówią, że You...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hsarz: A ja mam to w dupie, bo piosenki mają całkiem fajne, a jak ktoś z innego kraju o nas posłucha i się zainteresuje, to też dobrze, tak samo jak i nasi słuchając o Normandii. A nie tylko seleny i bibery.
  • Odpowiedz