Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@magisterdlw: w Anomaly też ( ͡° ͜ʖ ͡°) Youtube spamował jakiś czas temu tą nutą w sugerowanych ale wersją z jakiegoś programu tv. Stylówa klawiszowca najlepsza.

- 18
@depcioo: śledzik z majonezem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#pasta #klasyk
Jest to opowiesc o najbardziej chyba spektakularnej grupie hackerskiej w historii Netu oraz najgenialniejszym hackerze wsrod seniorow. Pan Jan S. , bo o nim mowa zaczal sie co prawda interesowac komputerami dopiero w wieku 68 lat lecz efekty jego zainteresowan przerosly jego nasmielsze oczekiwania.
Ale zacznijmy od poczatku.
- Pamietam jak dzis. To bylo w 1987 roku... bylem wlasnie wtedy na poczcie po swoja emeryture (u pani Halinki z
Jest to opowiesc o najbardziej chyba spektakularnej grupie hackerskiej w historii Netu oraz najgenialniejszym hackerze wsrod seniorow. Pan Jan S. , bo o nim mowa zaczal sie co prawda interesowac komputerami dopiero w wieku 68 lat lecz efekty jego zainteresowan przerosly jego nasmielsze oczekiwania.
Ale zacznijmy od poczatku.
- Pamietam jak dzis. To bylo w 1987 roku... bylem wlasnie wtedy na poczcie po swoja emeryture (u pani Halinki z
22
Johnny Bravo - Bractwo Gnu

Legendarny odcinek równie legendarnej kreskówki :)
z- 4
- #
- #
- #
- #
- 6
809
Elektryk wysokich napięć

Kurła kiedyś to było...
z- 103
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Zakop
- 1
@Armo11: Ouuuuu panie Andrzeju po moim terenie pan hasał. XD
Ooo 9 makarow piękny kaliber do walenia w głowę, o i nawet całe paczki tu mamy. O co tu chodzi panie Andrzeju? XDDD
Ooo 9 makarow piękny kaliber do walenia w głowę, o i nawet całe paczki tu mamy. O co tu chodzi panie Andrzeju? XDDD
- 10
konto usunięte via Zakop
- 1
@Gordoniasty: za każdym razem xD
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 16
Pocztówka z wakacji? Kto ma wiedzieć ten wie co tu się wyrabia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #gta #klasyk już #retrogaming :(
#gry #gta #klasyk już #retrogaming :(
źródło: comment_rdpXgPPQCZiOpLGttwBZ8EoJK452EBUf.jpg
Pobierz#5 Czołem Mirko! Przenieśmy się dzisiaj do 18 grudnia 2000 roku, ponieważ właśnie wtedy został wydany pierwszy (i jedyny w pełnym składzie) album Paktofoniki. Kinematografia, bo tak nazywała się ta płyta, została sprzedana w ponad 65000 egzemplarzy pokrywając się przy tym złotem. Dziś chcę przypomnieć jeden z najbardziej znanych kawałków z tej płyty, a mianowicie "Chwile ulotne”
Nagrania dotarły do 2. miejsca OLiS. Album otrzymał nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii
Nagrania dotarły do 2. miejsca OLiS. Album otrzymał nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii
Jak bardzo podoba Ci się ten utwór?
- 10 47.8% (22)
- 9 13.0% (6)
- 8 8.7% (4)
- 7 13.0% (6)
- 6 4.3% (2)
- 5 0% (0)
- 4 0% (0)
- 3 2.2% (1)
- 2 0% (0)
- 1 10.9% (5)

- 3
Jeżeli chcesz być wołany to zaplusuj ten komentarz ʕ•ᴥ•ʔ
@OdmieniecGerwant możliwe że jeszcze sample pianina mogą być do odnalezienia
#4 Czołem Mirko! Dzisiaj będzie trochę inaczej, ale myślę, że mogę sobie pozwolić na drobne odstępstwo. Dokładnie 80 lat temu wybuchła druga wojna światowa i z tej okazji chciałbym przypomnieć może nie do końca typowy klasyk. Przed wami Czerwone maki na Monte Cassino" (słowa: Feliks Konarski, muzyka: Alfred Schütz)
Tytuł nawiązuje do kwiatów, które w czasie bitwy rozkwitały na zrytych pociskami wzgórzach. Być może autor sugerował się też dostępnymi mu relacjami żołnierzy
Tytuł nawiązuje do kwiatów, które w czasie bitwy rozkwitały na zrytych pociskami wzgórzach. Być może autor sugerował się też dostępnymi mu relacjami żołnierzy
Jak bardzo podoba Ci się ten utwór?
- 10 22.2% (2)
- 9 0% (0)
- 8 11.1% (1)
- 7 0% (0)
- 6 11.1% (1)
- 5 11.1% (1)
- 4 0% (0)
- 3 11.1% (1)
- 2 11.1% (1)
- 1 22.2% (2)

- 1
Jeżeli chcesz być wołany to zaplusuj ten komentarz ʕ•ᴥ•ʔ
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@FrasierCrane: zieeeeeeew
@FrasierCrane: dobrze że dałeś gownowpis, bo inaczej bym pomyślał, że poważnie piszesz.
#3 Czołem Mirko! W ostatnich dwóch dniach mieliśmy dosyć taneczne, powiedziałbym weselne, rytmy. Czas to delikatnie zmienić. Dzisiaj chciałbym was przywitać mocnym uderzeniem zza oceanu. Jeżeli macie sąsiada, którego nie lubicie, a tak się złożyło, że w ten sobotni poranek ma kaca, to możecie rozkręcić na maksa głośniki i zrobić mu autostradę do piekła z kawałkiem AC/DC "Highway to Hell”
Utwór ten pochodzi z szóstego albumu o tej samej nazwie (lipiec 1979). Tekst
Utwór ten pochodzi z szóstego albumu o tej samej nazwie (lipiec 1979). Tekst
Jak bardzo podoba Ci się ten utwór?
- 10 25.6% (11)
- 9 18.6% (8)
- 8 14.0% (6)
- 7 7.0% (3)
- 6 16.3% (7)
- 5 7.0% (3)
- 4 2.3% (1)
- 3 2.3% (1)
- 2 0% (0)
- 1 7.0% (3)

- 3
Jeżeli chcesz być wołany to zaplusuj ten komentarz ʕ•ᴥ•ʔ























Ja i moi kumple. Ja to ten w środku.
źródło: comment_sNGUUYl6rVZfz7LvWmWo966waoNXj0Oo.jpg
Pobierz