#pasta #klasyk
Jest to opowiesc o najbardziej chyba spektakularnej grupie hackerskiej w historii Netu oraz najgenialniejszym hackerze wsrod seniorow. Pan Jan S. , bo o nim mowa zaczal sie co prawda interesowac komputerami dopiero w wieku 68 lat lecz efekty jego zainteresowan przerosly jego nasmielsze oczekiwania.

Ale zacznijmy od poczatku.

- Pamietam jak dzis. To bylo w 1987 roku... bylem wlasnie wtedy na poczcie po swoja emeryture (u pani Halinki z
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Armo11: Ouuuuu panie Andrzeju po moim terenie pan hasał. XD
Ooo 9 makarow piękny kaliber do walenia w głowę, o i nawet całe paczki tu mamy. O co tu chodzi panie Andrzeju? XDDD
  • Odpowiedz
#5 Czołem Mirko! Przenieśmy się dzisiaj do 18 grudnia 2000 roku, ponieważ właśnie wtedy został wydany pierwszy (i jedyny w pełnym składzie) album Paktofoniki. Kinematografia, bo tak nazywała się ta płyta, została sprzedana w ponad 65000 egzemplarzy pokrywając się przy tym złotem. Dziś chcę przypomnieć jeden z najbardziej znanych kawałków z tej płyty, a mianowicie "Chwile ulotne”
Nagrania dotarły do 2. miejsca OLiS. Album otrzymał nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii

Jak bardzo podoba Ci się ten utwór?

  • 10 47.8% (22)
  • 9 13.0% (6)
  • 8 8.7% (4)
  • 7 13.0% (6)
  • 6 4.3% (2)
  • 5 0% (0)
  • 4 0% (0)
  • 3 2.2% (1)
  • 2 0% (0)
  • 1 10.9% (5)

Oddanych głosów: 46

OdmieniecGerwant - #5 Czołem Mirko! Przenieśmy się dzisiaj do 18 grudnia 2000 roku, p...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#4 Czołem Mirko! Dzisiaj będzie trochę inaczej, ale myślę, że mogę sobie pozwolić na drobne odstępstwo. Dokładnie 80 lat temu wybuchła druga wojna światowa i z tej okazji chciałbym przypomnieć może nie do końca typowy klasyk. Przed wami Czerwone maki na Monte Cassino" (słowa: Feliks Konarski, muzyka: Alfred Schütz)
Tytuł nawiązuje do kwiatów, które w czasie bitwy rozkwitały na zrytych pociskami wzgórzach. Być może autor sugerował się też dostępnymi mu relacjami żołnierzy

Jak bardzo podoba Ci się ten utwór?

  • 10 22.2% (2)
  • 9 0% (0)
  • 8 11.1% (1)
  • 7 0% (0)
  • 6 11.1% (1)
  • 5 11.1% (1)
  • 4 0% (0)
  • 3 11.1% (1)
  • 2 11.1% (1)
  • 1 22.2% (2)

Oddanych głosów: 9

OdmieniecGerwant - #4 Czołem Mirko! Dzisiaj będzie trochę inaczej, ale myślę, że mogę...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#3 Czołem Mirko! W ostatnich dwóch dniach mieliśmy dosyć taneczne, powiedziałbym weselne, rytmy. Czas to delikatnie zmienić. Dzisiaj chciałbym was przywitać mocnym uderzeniem zza oceanu. Jeżeli macie sąsiada, którego nie lubicie, a tak się złożyło, że w ten sobotni poranek ma kaca, to możecie rozkręcić na maksa głośniki i zrobić mu autostradę do piekła z kawałkiem AC/DC "Highway to Hell”

Utwór ten pochodzi z szóstego albumu o tej samej nazwie (lipiec 1979). Tekst

Jak bardzo podoba Ci się ten utwór?

  • 10 25.6% (11)
  • 9 18.6% (8)
  • 8 14.0% (6)
  • 7 7.0% (3)
  • 6 16.3% (7)
  • 5 7.0% (3)
  • 4 2.3% (1)
  • 3 2.3% (1)
  • 2 0% (0)
  • 1 7.0% (3)

Oddanych głosów: 43

OdmieniecGerwant - #3 Czołem Mirko! W ostatnich dwóch dniach mieliśmy dosyć taneczne,...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach