@eaxene: godzina rozegrania meczu i nienajlepsza aura na pewno miały wpływ na zainteresowanie, ale w gruncie rzeczy piłka stała się na tyle skomercjalizowana, że w Hiszpanii nie ma kompletów nawet wtedy, kiedy przyjeżdżają Real i Barcelona. Ludzie stali się zbyt wygodni, bo o wiele więcej oferuje telewizja. Znak czasów.
  • Odpowiedz
Nie wierzę. Po prostu nie wierzę. Tomasz Lis, wielki przeciwnik kiboli, narzeka na atmosferę na meczach kadry! "Nic nie poradzę, oni po prostu poziomem gry dostosowali się do poziomu kibiców.(...) Ale kibic jest od tego, żeby zdzierać gardło zawsze i na całego, szczególnie wtedy, gdy drużynie nie idzie." No dawno takich głupot nie czytałem. Kolejny ekspert, który będzie mówił, co kibic ma robić i dlaczego. #sportowylolcontent #pilkanozna #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"...odstawowym celem jest pomoc w zbiórce pieniędzy na operację w jednej ze specjalistycznych, zagranicznych klinik, która ma szansę przywrócić Ewie zdrowie. Tymczasem jednak okazało się, że pilną potrzebą stał się nowy wózek, bowiem w dotychczasowym, ciężkim, coraz starsza i przy tym rosnąca dziewczynka przestała się mieścić. Po konsultacji z mamą Ewy kibice Legii zdecydowali się na zakup nowego wózka, komfortowego i wykonanego z lekkich stopów, co ma duże znaczenie dla jego transportu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ligamistrzow #mecz #kibice #kibole

Strasznie się cieszę, że Galata awansowała do kolejnej fazy LM. Wreszcie te nudne po względem kibicowskim rozgrywki będą troszkę bardziej barwne. Już Kebaby się o to postarają. Wreszcie race na meczu LM.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach