@wstreczyciel: heheh, na pseudo derbach u nas frekwencja wyniosła 26.5k, a nagonka na środowisko kibicowskie które jest wam obce było wtedy na Legi największe w tym sezonie. więc o czym mówisz? macie kurnik na 6-7 tys osób a nie potraficie go zapełnić. rodowici Warszawiacy wyjechali do rodziny na wieś? w hitach macie po 4 tys, na meczu z Lechia było 2.8 tys na resztę sobie panienko odpowiedz sam:)
  • Odpowiedz
@Adam787: tak o Lechię. Oni raczej z Herthą nie mają nic wsólnego, może to kwestia polonusów chodzących na Herthę. Sam pamiętam, że jak byliśmy na Hertha-Eintracht to zauważyliśmy na parkingu niedaleko stadionu BMW na koszalińskich blachach. Po meczu poczekaliśmy na właściciela i okazało się, że typ zalicza wszystkie mecze Herthy dojeżdżając tam co mecz z Koszalina więc inicjatywa mogła należeć własnie do takich osób lub po prostu do samej Herthy.
  • Odpowiedz
Taka mała ciekawostka :

Podczas wczorajszego meczu derbowego między Polonia i Legią na trybunie głównej doszło do bijatyki między lewakami i prawakami ;) Doszło do ostrej wymiany poglądów w postaci pięści i wyzwisk.

Kilkanaście pobitych lewaków, kilkanaście spalonych szalików antify i triumfalny okrzyk prawaków wkraczających na gniazdo ;)

#pilkanozna #derby #poloniawarszawa #kibole #lewackiboldupy
Pshemeck - Taka mała ciekawostka :

Podczas wczorajszego meczu derbowego między Polon...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TripleSec: Gdynia? Nie widziałem, ale to by w sumie do nich pasowało; pokazać się na takich meczach, na kadrze czy w Budapeszcie, byle z dala od Trójmiasta;-)))
  • Odpowiedz
Wiara Lecha ciągle trzyma poziom.

"Litar" zdegradował swoją pasję kibicowania do B-klasy, bo w niej jego zakaz stadionowy nie działa. A kibole Lecha wnieśli tam swój styl: po jednym z > przegranych spotkań skopali prezesa przeciwnej drużyny, a trzech innych opluli. Kiedy reszta przeciwników, z żonami i dziećmi, chowa się w szatni, > ktoś wrzucił tam petardę. Na innym meczu odpalili race i petardy na trybunach


#kibole #pilkanozna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haxxx: W tym wypadku sprostowania zamieścił już zarówno Odlew Poznań, jak i WZPN. Skoro dwa z trzech, czy czterech cytowanych w artykule podmiotów zamieszczają wyjaśnienia podważające tezy redaktora w kwestii Wiary Lecha...

@NormanStansfield: Na weszlo.com/tag/kibole jest sporo perełek. ;)
  • Odpowiedz