Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
- 6
konto usunięte via iOS
- 1
@taknie: a nie, jeszcze nie
- 1
@winnux: @Mohammed_Socjal: yhm, nieźle;-)
Wczorajsze harce na Kamiennej #kibole

@masskillah: ju ju ju trzejszy tttematttt dnia w wwwybohhczej
@masskillah: Później sobie poczytam jak już będzie spokój. Jest tam jakiś ciekawy dźwięk?
- 2
- 4
@Jofiel: bo jest idiotą
- 1
@wstreczyciel: heheh, na pseudo derbach u nas frekwencja wyniosła 26.5k, a nagonka na środowisko kibicowskie które jest wam obce było wtedy na Legi największe w tym sezonie. więc o czym mówisz? macie kurnik na 6-7 tys osób a nie potraficie go zapełnić. rodowici Warszawiacy wyjechali do rodziny na wieś? w hitach macie po 4 tys, na meczu z Lechia było 2.8 tys na resztę sobie panienko odpowiedz sam:)
- 16
@taknie: To o tych z Lechii chodzi? Lechia ma jakieś kontakty w Berlinie?
- 1
@Adam787: tak o Lechię. Oni raczej z Herthą nie mają nic wsólnego, może to kwestia polonusów chodzących na Herthę. Sam pamiętam, że jak byliśmy na Hertha-Eintracht to zauważyliśmy na parkingu niedaleko stadionu BMW na koszalińskich blachach. Po meczu poczekaliśmy na właściciela i okazało się, że typ zalicza wszystkie mecze Herthy dojeżdżając tam co mecz z Koszalina więc inicjatywa mogła należeć własnie do takich osób lub po prostu do samej Herthy.
- 9
Taka mała ciekawostka :
Podczas wczorajszego meczu derbowego między Polonia i Legią na trybunie głównej doszło do bijatyki między lewakami i prawakami ;) Doszło do ostrej wymiany poglądów w postaci pięści i wyzwisk.
Kilkanaście pobitych lewaków, kilkanaście spalonych szalików antify i triumfalny okrzyk prawaków wkraczających na gniazdo ;)
#pilkanozna #derby #poloniawarszawa #kibole #lewackiboldupy
Podczas wczorajszego meczu derbowego między Polonia i Legią na trybunie głównej doszło do bijatyki między lewakami i prawakami ;) Doszło do ostrej wymiany poglądów w postaci pięści i wyzwisk.
Kilkanaście pobitych lewaków, kilkanaście spalonych szalików antify i triumfalny okrzyk prawaków wkraczających na gniazdo ;)
#pilkanozna #derby #poloniawarszawa #kibole #lewackiboldupy

- 4
- 2
@staniszewskid1: tu już cyna poszła ale takie wiadomości to mogę czytać bez końca.
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 3
- 4
Wiara Lecha ciągle trzyma poziom.
#kibole #pilkanozna
"Litar" zdegradował swoją pasję kibicowania do B-klasy, bo w niej jego zakaz stadionowy nie działa. A kibole Lecha wnieśli tam swój styl: po jednym z > przegranych spotkań skopali prezesa przeciwnej drużyny, a trzech innych opluli. Kiedy reszta przeciwników, z żonami i dziećmi, chowa się w szatni, > ktoś wrzucił tam petardę. Na innym meczu odpalili race i petardy na trybunach
#kibole #pilkanozna
Komentarz usunięty przez moderatora
@haxxx: W tym wypadku sprostowania zamieścił już zarówno Odlew Poznań, jak i WZPN. Skoro dwa z trzech, czy czterech cytowanych w artykule podmiotów zamieszczają wyjaśnienia podważające tezy redaktora w kwestii Wiary Lecha...
@NormanStansfield: Na weszlo.com/tag/kibole jest sporo perełek. ;)
@NormanStansfield: Na weszlo.com/tag/kibole jest sporo perełek. ;)
- 5
- 3
Derby Londynu Arsenal - Chelsea w 1948 r. Jedyny sposób na przedostanie się w dół trybuny;-)
#kibole #pilkanozna
#kibole #pilkanozna
źródło: comment_IjBX1JcQnq2gjWOpyNiflim2kZDsv1WP.jpg
Pobierz






#kibole
źródło: comment_Lobbyid35UeBf5RmNVdJWKtvjaZoIaRY.jpg
Pobierz