Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
#pilkanozna #kibole #ultras Bunt Stadionów w pełnej wersji - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gcp4iH5ad00
@nilhir: dzięki
- 5
konto usunięte via iOS
- 0
@taknie: Po 50k chodziło na 2. Bundeslige ;) w pierwszej bedzie komplet.
#kibole Mecz Lyon - St Etienne przerwany. Goście odpalają racę, Lyon rzuca w ich sektor przedmioty. Jakby ktoś myślał, że awantury tylko u nas.
@Adam787: który numer/ która strona
- 2
#mikroreklama Boniek się wkurzył i grozi, że planowane mecze reprezentacji w Krakowie odbędą się w innym miejscu. Wszystko przez to, że wojewoda nie chce wpuścić kibiców Widzewa na mecz z Wisłą. #kibice #kibole
I bardzo dobrze. Wojewodowie zamykają sektory byleby tylko się przypodobać Ryżemu
Komentarz usunięty przez moderatora
- 5
403
Kibole urządzili sobie nocny quiz: bicie za złą odpowiedź

Zakapturzeni kibole zaczepiali przechodniów w Mysłowicach i pytali, komu kibicują. Prawidłowa odpowiedź brzmiała: Ruch Chorzów. Trzy osoby, które miały inne zdanie, wylądowały w szpitalu. - Namierzamy sprawców tych napaści - deklaruje policja.
z- 164
- #
- #
- #
- #
Wczorajsze zdobycze Legii #kibole #bekazjagielloni
źródło: comment_c7RTO9eEwJzqlkuwZE4iP8Lgq0fc3CDQ.jpg
Pobierz- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@masskillah: beka z Legii, okradają biedny Białystok
- 2
#niepilkanozna #kibole #chuliganio
"Przed meczem z Wisłą Jagiellonia w momencie pobierania flag z magazynku traci je wszystkie na rzecz Legii. Prawie 50 sztuk i 2 sektorówki.
Akcja przygotowana bardzo starannie. Nie pytajcie o szczegóły. Koniec tematu."
To ponoć wszystkie flagi Jagi? Lipa trochę ;p
"Przed meczem z Wisłą Jagiellonia w momencie pobierania flag z magazynku traci je wszystkie na rzecz Legii. Prawie 50 sztuk i 2 sektorówki.
Akcja przygotowana bardzo starannie. Nie pytajcie o szczegóły. Koniec tematu."
To ponoć wszystkie flagi Jagi? Lipa trochę ;p
- 0
@haxxx: tak
- 0
@smierckonfidentom: To będą z Jagi #heheszki
- 3
#kibole Gdzieś w Indonezji...
źródło: comment_CAG0eJwKLx7g5oKJDQpUM4cvwaNMhxPB.jpg
Pobierz@taknie: jedzie pociąg z daleka...
- 1
@SiekYersky: u nas się śpiewało naszym sponsorem Polskie Koleje Państwowe ale bez przesady;-)
24
Zamaskowani kibice Arki Gdynia zaatakowali Kongres Kobiet

Kibice odpalili petardy, rozległy się wulgarne okrzyki. Video w artykule.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 5
- 1
@Masakrator1942: szkoda j-----a;-)
@taknie: Przecież ich na mecze chodzi garstka, czego dowodem było ostatnie spotkanie. Nawet 30 ich pewnie nie było.
#pilkanozna #ekstraklasa #kibole #kibice Jednak jest coś niesamowitego w tym, jaką siłę ma piłka nożna. Wczoraj zrobiłem sobie rowerową wycieczkę po okolicy i wyjeżdżając z wsi znajdował się stary, zrujnowany budynek, chyba dawny sklep. A na nim oczywiście napisy "Widzew Łódź" (tym razem przekreślone) i nieudolnie namalowany herb Legii (a mieszkam 50 km od Łodzi). Wioska jakich w Polsce wiele, a i tutaj ktoś
- 2
@FaustVIII: nie, against modern football
- 1
Dlatego moje pytanie, czy żeby walczyć klubowo przeciwko kibicom Atletico Madryt czy też Barcelony muszę akurat udać się do Hiszpanii?
A propo Hiszpanii to nie zapomnę jak wjechaliśmy do miasta Figueres i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to ładnie odwzorowany... herb Ruchu Chorzów na jednym z budynków;-) Więc jak widzisz w Hiszpanii Atletico czy Barcelona tez lekko nie mają;-)))
@Adam787: @FaustVIII:
- 6
kto to ostatnio pisał jacy to super są kibice w Angli? przez ten weekend tam było więcej akcji niż u nas przez rok, ale u nas bydło a tam kultura.
#kibole #premierleague #ekstraklasa
aha, i do tych co tak jechali na cracovie gdy gwizdali po smierci kibica i pokazywali na wzór angoli
https://pp.vk.me/c418326/v418326167/4a3e/tmaGrDSw-uk.jpg
#kibole #premierleague #ekstraklasa
aha, i do tych co tak jechali na cracovie gdy gwizdali po smierci kibica i pokazywali na wzór angoli
https://pp.vk.me/c418326/v418326167/4a3e/tmaGrDSw-uk.jpg
- 3
@kkeE: Ja nie narzekam, bo i tak jest wielki skok jakościowy z tym co było jeszcze dekadę temu. Powinniśmy tylko polepszyć egzekucję kar (wzorem mitycznej Anglii) i starczy, na stadionie nigdy nie będzie jak w teatrze i nie ma co z tym walczyć, bo to bezsens. Wybryki zawsze będą się zdarzać, ale jak będziemy takich ludzi skutecznie karać to będzie ich coraz mniej i tyle
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

















Może kogoś zainteresuje ;)
#kibice #kibole #glosnyfilm