Tomasza Lisa pogonili #kibole Manchesteru United! "Kluczowy był moment, kiedy po drugiej bramce dla Realu padliśmy sobie z Polą w objęcia. Kilku kibiców Manchesteru próbowało pokonać kilka rzędów by nas pobić. Nie wyglądali na żartownisiów. Zapytałem stewardów o co chodzi, bo nie złamaliśmy żadnych reguł. Pokazał swoją głowę z jakimiś ranami i powiedział: To sprzed dwóch tygodni. Wyjdźcie z tego stadionu. Widzicie wynik. Ludzie są wściekli. Jak ruszą, to nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hoolsky: @sam_gold: On jest po prostu kibolem, liczył na konfrontacje z kibicami United, niestety do starcia nie doszło, przez tych co zawsze... Lisu widział, że są stewardzi w pobliżu, więc wolał nie ryzykować, a nam ściemę walnął. A skoro nie było szans na zadymę, to co miał siedzieć na stadionie i poszedł szukać atrakcji gdzie indziej...
  • Odpowiedz
Legijna fundacja "Nigdy Sam" organizuje dzisiaj koncert charytatywny w klubie Face Club (Al. Jerozolimskie 120, Warszawa). Bilety w cenie 20 złotych można nabyć przed koncertem. Start o godz. 19.

Zagrają Hemp Gru, Dixon 37, RPK, Podziemny Styl, Pewna Pozycja, Chora Psychika, Kryptonim, HDS i PRG. Jako support zapowiadani są Rezydent, Kritaczi/Nastyk, TWM, Enceha i Lewy Brd.

Zapraszają Artur Boruc i Grzegorz Fonfara.

#kibice #kibole #muzyka #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Bełchatowie chyba już nawet kibicie nie wierzą w utrzymanie, stadion jest praktycznie pusty. może wreszcie spadna, wolałbym ekipe zawiszy, gks'u, cracovi czy arki w ekstraklasie.

#ekstraklasa #belchatow #kibole
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jan Pospieszalski: Bliżej 21.02.2013 | Piotr Staruchowicz - Staruch [1/2]

Jan Pospieszalski: Bliżej 21.02.2013 | Piotr Staruchowicz - Staruch [2/2]

Zrobiłbym znalezisko, ale prawdopodobieństwo wyfrunięcia z YT jest zbyt duże.

#kibice #kibole #panstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach