Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3

Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@Ryzowy_Potwor: Spytaj Litara a do tego czasu milcz :)
#kibole na walentynki

@masskillah: walezdyńki
Podziękowania od "Starucha".
Co napisać, kiedy „dziękuję” to za mało? Chciałbym móc każdemu z Was, którzy o mnie pamiętaliście, przybić „piątkę”, każdego z Was uściskać, każdemu z Was powiedzieć, że jestem Waszym dłużnikiem. To Wam zawdzięczam swoją wolność - każdemu z Was, pamiętających o mnie przez te 250 dni. Za każdy okrzyk, transparent, pozdrowienia, kartkę, list, każdy grosz, każdą dobrą myśl – jestem dozgonnie wdzięczny właśnie Tobie, Drogi Legionisto!
Zawsze i w
@masskillah: podpis dla niecyrylicowych: czas idzie do przodu, pamięć pozostaje
Plebs trujący dupę o wsparcie klubu sportowego. Pomijając fakt w jaki sposób jest to przedstawiane, to po prostu mnie denerwuje, gdy Pan Prezydent mówi, a tamten lektor wcina mu się w słowo ;_; Jak już się przychodzi na obrady, to powinno się sobą prezentować jakieś maniery.
#buldupy #kibole #gorzkiezale
#buldupy #kibole #gorzkiezale

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@wh00kiers: później mieli wytoczoną sprawę z tego co pamiętam, ale umorzono.
- 5
- 12
- 5
- 1
@Trzepaczka: z matmą to nie do mnie :x

- 1
@masskillah: :)

@masskillah: tu tez

- 7
bardzo specyficzna fotka kibicowska:) kibice Ruchu i Górnika po jednej stronie:) chyba 95 rok i krótka sztama Górnika z Ruchem, na fotce mecz z Legia
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EQLI8ggFzes
#kibole #legia #ruch #gornik #kibolboners
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EQLI8ggFzes
#kibole #legia #ruch #gornik #kibolboners
źródło: comment_4TSeTTnhmXSOuaS1DeMlg1hCPMssnebE.jpg
Pobierz- 1
tylko że kiedys było troche inaczej. kosy i sztamy zawierali po pijaku na różnych imprezach :)
@kkeE: dokładnie tak było. Ja pamiętam jak kiedyś pojechaliśmy autem do Wałbrzycha, do naszych przyjaciół z Górnika. Byłem młody szczawik a reszta ekipy ze starej załogi. Jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałem się, że będziemy nocować u... typa z Zagłębia Wałbrzych, chyba jednego z najbardziej znienawidzonych Thoreziaków przez Górnik;-) Takie to były specyficzne kontakty
- 2
#mikroreklama #pilkanozna #ciekawostkipilkarskie #kibole
Jeden z większych "wyjazdów" w historii futbolu
60.000 tysięcy kibiców Trabzonsporu przemierzyło 1100 kilometrów by wesprzeć swój klub w meczu przeciwko Istanbul BB.
Jeden z większych "wyjazdów" w historii futbolu
60.000 tysięcy kibiców Trabzonsporu przemierzyło 1100 kilometrów by wesprzeć swój klub w meczu przeciwko Istanbul BB.
- 6
- 3
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@hugerth: z interneta, z dyska;-)
- 3
- 6
- 4
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Sudokuu: i nie staraj się nawet zrozumieć;-)











#kibole #legia #pilkanozna #kibice