Kibole Lecha w Wilnie #kibole
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
1130
UEFA zabroniła kibicom Śląska Wrocław zaprezentować patriotycznej oprawy

Z okazji 69. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego kibice Śląska Wrocław zamierzali podczas meczu z Club Brugge zaprezentować patriotyczną oprawę. Nie zgodził się na to przedstawiciel UEFA.
z- 99
- #
- #
- #
- #
- #
1050
Kibole Wiary Lecha dzisiaj w Wilnie

Dokładnie pod ''Ostrą Bramą'' w rocznicę Powstania Warszawskiego - bez większego spoilera
z- 258
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #

masskillah
- 2
Zaczyna się dziać w Wilnie Litwini się spinają #kibole
konto usunięte
- 1
@masskillah: tu relacja wideo: http://sportas.delfi.lt/futbolas/prie-ausros-vartu-susidure-zalgirio-ir-lech-sirgaliai-isikiso-pareigunai.d?id=61989149

masskillah
- 0
@Lu7yn: meczyki.pl :)
Lech Poznań dostał 10000€ kary za sprzedaż wlepek Good Night Left Side podczas meczu Lech - Honka, UEFA nałożyła karę po donosie Nigdy Więcej.... #pilkanozna #kibole #uefaiantifajednakoalicja
- 0
@masskillah: jeszcze źródło jak możesz...
- 0
- 4
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@masskillah: Dobry, z większością się zgadzam, choć autor przesadził ze zdziwieniem, czemu nikogo nie kręci Widzew albo Cracovia i inne polskie kluby z tradycjami. Barca jest na topie, idzie się za modą, a w Polsce musisz często oglądać jak zawodnicy kopią się po czole. Ja już jestem chory na ekstraklasę i zachwycam się każdym meczem, ale reszta ma pewnie inaczej. Trochę jednak #buldupy autora, bo wystarczyło ten cyrk
@masskillah: Każdy się bawi jak chce. Jak dla mnie to zwykły frustrat, który musiał gdzieś wylać swoje żale i tyle. Nie musiał oglądać tego meczu. Gdyby moja ulubiona drużyna przyjechała do Polski też pewnie miałbym kisiel w majtkach i chciałbym autograf od Zanettiego. Normalne.
Co te litwiny Nie dość, że łaskawie zaoferowali Lechowi 250 biletów to ich nie chcą dać i robią wszystko by Lechici do Wilna nie pojechali... #kibole #pilkanozna
- 1
@Adam787: dali do zrozumienia, że nie biorą odpowiedzialności za ten wyjazd
@masskillah: nie dziwię się jak pamiętam co tam nie tak dawno 'kibice' Legii wyprawiali
- 11
@taknie: i dobrze by było
#zaglebie #sosnowiec #poznan #wartapoznan #zaglebiesosnowiec #kibole
Wczoraj w Poznaniu odbył się mecz Zagłębia Sosnowiec z Wartą Poznań (0:3). po odbytej podróży z Sosnowca do Poznania via Warszawa Wschodnia dotarliśmy bez przeszkód,
Z dworca w Poznaniu odebrała nas licznie ochraniająca policja poznańska, która okazała się bardzo miła, nie traktowała nas jak bydło, co już jest plusem.
Nie
Wczoraj w Poznaniu odbył się mecz Zagłębia Sosnowiec z Wartą Poznań (0:3). po odbytej podróży z Sosnowca do Poznania via Warszawa Wschodnia dotarliśmy bez przeszkód,
Z dworca w Poznaniu odebrała nas licznie ochraniająca policja poznańska, która okazała się bardzo miła, nie traktowała nas jak bydło, co już jest plusem.
Nie
- 1
Zdjęcie wykonane po treningu sekcji MMA kiboli Polonii Warszawa.
Nie wiem jak Wy, ale ja boje się wyjść na miasto.
#kibole #bekazgimbazy
Nie wiem jak Wy, ale ja boje się wyjść na miasto.
#kibole #bekazgimbazy
źródło: comment_MgBCKIgvTtZweURpf5PdgEOEXBhhpqFG.jpg
Pobierz@Pshemeck: tak się mocno boję, że normalnie nawet taki suchoklates jak ja zdjąłby każdego z tych knapów strzałem XD
- 3
Jak dzisiaj pracują dziennikarze? Zamiast opisywać fakty, wymyślają je i zamieniają się z dziennikarzy a fantastów.
Jakoś mnie nie dziwi że "Na Temat" zaczyna przypominać GW.
http://natemat.pl/68521,podwojne-zycie-geja-kibola-zatlukli-by-mnie-gdyby-wiedzieli
#kibole #gadzinowidziennikarze #whocares
Jakoś mnie nie dziwi że "Na Temat" zaczyna przypominać GW.
http://natemat.pl/68521,podwojne-zycie-geja-kibola-zatlukli-by-mnie-gdyby-wiedzieli
#kibole #gadzinowidziennikarze #whocares
@Pshemeck: mnie to śmieszy, chodzi na mecze i nikt nie widzi że zachowuję się jak pedał? może nie jest pedałem?
no chyba że przyjmiemy że gość nie istnieje
no chyba że przyjmiemy że gość nie istnieje
- 6

- 3
- 1
@Adam787: Łap foto z tłytera. pic.twitter.com/sSftf7KvB5
Wieśniaki z Poznania rozrabiają w Finlandii. Polecam używanie ciężkiej amunicji w takich przypadkach.
#lechpoznan #poznan #ekstraklasa #pilkanozna #kibole
poprawny link: http://www.youtube.com/watch?v=UQ7BkAMt_sY
#lechpoznan #poznan #ekstraklasa #pilkanozna #kibole
poprawny link: http://www.youtube.com/watch?v=UQ7BkAMt_sY

@madry_i_mieciutki: nie bardzo widzę tu jakieś rozrabianie
- 7
@madry_i_mieciutki: Napisz do Wyborczej, zapewne masz najdokładniejsze informacje, wiec na pewno Ciebie wysłuchają.
Nara.
Nara.















