@masskillah: Dobry, z większością się zgadzam, choć autor przesadził ze zdziwieniem, czemu nikogo nie kręci Widzew albo Cracovia i inne polskie kluby z tradycjami. Barca jest na topie, idzie się za modą, a w Polsce musisz często oglądać jak zawodnicy kopią się po czole. Ja już jestem chory na ekstraklasę i zachwycam się każdym meczem, ale reszta ma pewnie inaczej. Trochę jednak #buldupy autora, bo wystarczyło ten cyrk
  • Odpowiedz
@masskillah: Każdy się bawi jak chce. Jak dla mnie to zwykły frustrat, który musiał gdzieś wylać swoje żale i tyle. Nie musiał oglądać tego meczu. Gdyby moja ulubiona drużyna przyjechała do Polski też pewnie miałbym kisiel w majtkach i chciałbym autograf od Zanettiego. Normalne.
  • Odpowiedz
#zaglebie #sosnowiec #poznan #wartapoznan #zaglebiesosnowiec #kibole

Wczoraj w Poznaniu odbył się mecz Zagłębia Sosnowiec z Wartą Poznań (0:3). po odbytej podróży z Sosnowca do Poznania via Warszawa Wschodnia dotarliśmy bez przeszkód,

Z dworca w Poznaniu odebrała nas licznie ochraniająca policja poznańska, która okazała się bardzo miła, nie traktowała nas jak bydło, co już jest plusem.

Nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kibice #seriea #kibole

Wieś tańczy, wieś śpiewa.

Festyn, na którym kilka osób, między innymi nowy piłkarz Atalanty, rozjechało samochody pomalowane na kolory Romy i Bresci.

Mimo, że jestem kibicem Romy, to trudno się powstrzymać od śmiechu :D
W.....R - #kibice #seriea #kibole

Wieś tańczy, wieś śpiewa. 

Festyn, na którym kilk...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach