Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
468
Antylitewska oprawa Lecha Poznań "Litewski chamie klęknij przed polskim panem"

"Litewski chamie klęknij przed polskim panem" taką oprawę zaprezentowali fani Kolejorza w meczu z Żalgirisem. Do przerwy polski zespół przegrywa 0:1.
z- 322
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@masskillah: ale dramat. Słabiutkie.
@masskillah: kibolski #fial
- 6
@Szybkowolny: śmiechlem :P
@Szybkowolny: masz piątaka i s--------j
10
Obchody 69 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Zbiór materiałów z obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego obchodzonego przez polskich kiboli 01.08.2013
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
"Decyzją Wojewody Zachodniopomorskiego Marcina Zydorowicza w najbliższych spotkaniach ze Śląskiem Wrocław oraz Zawiszą Bydgoszcz zamknięte zostaną sektory 10-14 oraz 22-23 na stadionie Pogoni Szczecin, tj. młyn i sektor gości. Kara jest konsekwencją odpalenia pirotechniki przez kibiców Pogoni i Legii podczas meczu przyjaźni rozegranego 27 lipca." - Zamykanie trybun ciąg dalszy...
#kibole
#kibole
- 12
Powstaniec Zbigniew Ślęzakowski „KĘDZIOREK” na tle swojej podobizny, która wykonali kibice ŁKSu #powstaniewarszawskie #kibole
źródło: comment_apsPZGXtrOUsYsO3T3th2ft4GBp6tlQO.jpg
Pobierz@masskillah: Niestety w dniu wczorajszym odszedł on nas na wieczną wartę :( Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
#kibice #kibole #powstaniewarszawskie #niewiemczybyloaleitakwrzuce https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q77/s720x720/24282_401726636606089_887089840_n.jpg
"Wczoraj wieczorem kibice Legii Warszawa i sympatycy Patriae Fidelis wywiesili taki transparent na Tower Bridge!
We wanted to be free and owe this freedom to nobody - 1944
Chcieliśmy być wolni i wolność sobie zawdzięczać"
"Wczoraj wieczorem kibice Legii Warszawa i sympatycy Patriae Fidelis wywiesili taki transparent na Tower Bridge!
We wanted to be free and owe this freedom to nobody - 1944
Chcieliśmy być wolni i wolność sobie zawdzięczać"
@Adam787: bez sensu. Chcieli zawdzięczać sobie wolność rzucając się gołymi rękami na czołgi?
Heh wojewoda chce zamknąć PGE Arena na mecz Lechii z Cracovia... Ale już na mecz Polska - Dania ma być otwarty...
tu o jego wcześniejszych decyzjach http://kibole24.pl/stadionowehistorie/felietony/163-i-co-teraz-rysiu-.html
#pilkanoznadlakibicow #pilkanoznabezwojewodow #kibole
tu o jego wcześniejszych decyzjach http://kibole24.pl/stadionowehistorie/felietony/163-i-co-teraz-rysiu-.html
#pilkanoznadlakibicow #pilkanoznabezwojewodow #kibole
- 0
@hatifnat: już jest
- 0
@masskillah: kibole24 to jakaś odpowiedź na tvn24?
#kibice #kibole #weszlo
"Otóż kibice w całej Polsce wspierali Serbów, ponieważ znają historię Bałkanów, znają układy polityczne, są żywo zainteresowani sprawą, aktualnie śledzą sytuację w Syrii, a także debatują, kto będzie następcą Hamida Karzaja."
No, @Krzysztof_Stanowski może być tym zdziwiony, że ci kibice faktycznie interesują się takimi sprawami. Gdyby nie oceniał ich swoją miarą, albo nawet wziął z nich przykład, to by tak nie ironizował. I
"Otóż kibice w całej Polsce wspierali Serbów, ponieważ znają historię Bałkanów, znają układy polityczne, są żywo zainteresowani sprawą, aktualnie śledzą sytuację w Syrii, a także debatują, kto będzie następcą Hamida Karzaja."
No, @Krzysztof_Stanowski może być tym zdziwiony, że ci kibice faktycznie interesują się takimi sprawami. Gdyby nie oceniał ich swoją miarą, albo nawet wziął z nich przykład, to by tak nie ironizował. I
@Adam787: Czytałem i też mnie to rozłożyło - krzyczenie o niepodległości Katalonii tylko dlatego, że kibicuje się drużynie piłkarskiej z tego regionu, jest dla mnie idiotyczne.
- 2
@taknie: lol, zanim otworzyłem to myslalem ze to jakies smieci w lesie... :P
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
282
Policjanci nie interweniowali w Kubryku, bo się bali

Kibole sterroryzowali gości w klubie Kubryk. Ochrona klubu nie reagowała. Nie pomogli też wezwani na pomoc policjanci. Nawet nie weszli do środka.
z- 60
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@KREM_Z_BROKUL: Dzisiejszy Śląsk - Wisła
@garfieldthecat: nie wiedziałem, że Polacy popełnili ludobójstwo na Wołyniu
- 4
Ktoś wrzucił wcześniej ten filmik, ale zamiast na zachowanie Rumaka, zwróćmy uwagę na zachowanie na trybunach (7:40). Bardzo przykry widok, czytaj: troglodyci w natarciu.
#kibole #pilkanozna
#kibole #pilkanozna

- 9
@Theos: ale nie rozumiem, o co Ci dokładnie chodzi?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szalony_kefir: rok temu legii sie dostalo? ;]
@nevarion: "Rok temu po meczu z Helsingborgiem klub został ukarany. Przyjrzyjcie się filmikowi, za co UEFA ukarała Śląsk. W przypadku powtórki kara miała być potraktowana jako „recydywa”. http://www.youtube.com/watch?v=HLKAEYKS6sk"
Kibice Śląska Wrocław chcieli dzisiaj zaprezentować oprawę na temat rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, lecz UEFA miała inne zdanie...
#pilkanozna #mikroreklama #kibole #powstaniewarszawskie
@anonim1133 @Shepard mogę prosić o ustawienie tej miniaturki? Dziękuję.
#pilkanozna #mikroreklama #kibole #powstaniewarszawskie
@anonim1133 @Shepard mogę prosić o ustawienie tej miniaturki? Dziękuję.
- 1
@parachutes: Główna w 50 minut przeszła Ci koło nosa :P
@mateuszo: tak czułem :)
















KIEDY ONI DADZO SPOKOJ NASZYM PATRIOTO ?? CZO ??
To pewnie jakiś oddział belgijskiej Gazety Wyborczej. A najpewniej to była wtedy jakaś prowokacja...
Tak,