Wszystko
Najnowsze
Archiwum
14
Zimowa ustawka rosyjskich kiboli

Zenit vs Dynamo Moskwa na gołe pięści
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@Supercoolljuk2: naprawdę wzruszające. To jest pokazowy patriotyzm. Często bezemocjonalny - rozumowy mający wzbudzić określoną reakcję i pokazać domniemaną moralizacje kwiatu Polskiej młodzieży która takowy transparent przygotowała. Niestety ludzie którzy często to robią kierują się w życiu codziennym bardzo niskimi pobudkami i nie są osobami kulturalnymi, reprezentującymi pewien poziom.
@Supercoolljuk2: jezu, już myślałem, że to jakiś narodowy musk wrzucił i chciałem śmiechnąć ;\
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
@Supercoolljuk2: patrioci, a znaków diakrytycznych nie ma komu używać...
- 8
@Supercoolljuk2: elita najbliższego monopolowego
- 2
@fajter0: no to skąd wiesz że kłamią? o.O
@Supercoolljuk2: Wątpie, żeby cokolwiek się zmieniło.
@fajter0: mikroblog był wolny od tego faszystowskiego chłamu a teraz widzę co raz większy śmietnik
@Malandrino
@fajter0: @masskillah: @delKrul: Pierwsi obrończy ojczyzny i najwięksi patrioci, którzy potrafią obić gębę własnemu rodakowi za to, że ma inny kolor szaliczka. Seems legit.
@fajter0: @masskillah: @delKrul: Pierwsi obrończy ojczyzny i najwięksi patrioci, którzy potrafią obić gębę własnemu rodakowi za to, że ma inny kolor szaliczka. Seems legit.
@opiatesun: Beka, szaliki sprzed 10-15 lat. xD
- 10
Śląsk - Jagiellonia #kibole
źródło: comment_zWPlN2OtHuPtIHYbQ5aUiM2Icx9aT6M6.jpg
Pobierz@masskillah: Kibole to niech lepiej zajmą się kupowaniem prezentów chorym dzieciom.
- 2
- 1
Jakim trzeba być debilem żeby prezentować na oprawie znak Polski Walczącej i jednocześnie śpiewać "p----------e miasto"... Trzeba być kibolem Amiki Wronki :)
Swoją drogą, niedługo będą mieć więcej przyśpiewek anty Legia niż własnych :)
#lechpoznan #kibole #kibice #amikawronki #whocares
Swoją drogą, niedługo będą mieć więcej przyśpiewek anty Legia niż własnych :)
#lechpoznan #kibole #kibice #amikawronki #whocares

- 3
- 4
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/1021947,ustawka-sparty-praga-i-arki-gdynia-w-lodzkiem-policjanci-zapobiegli-bojce-fanatykow-zdjeciafilm,id,t.html #grzybiarze #ustawki #kibole W sumie jak dosyć profesjonalnie się przygotowują aby sobie krzywdy zbytnio nie zrobić to w czym problem? Lekarza mieli, ochraniacze na zęby, rękawice + plus gdzieś się maczeta jedna na 27 osób zawieruszyła. Wole aby lasach się lali niż na ulicach.
8
Policjanci zapobiegli ustawce fanów Arki Gdynia i Sparty Praga

W samochodach bojówkarzy znaleziono akcesoria służące do walk i profesjonalny sprzęt medyczny. Zatrzymani twierdzili, że... jadą na grzyby.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2

- 3

wróciłem do mojego pięknego miasta na weekend uzupełnić słoiki. wychodzę na dwór, podobno można zobaczyć jak n----------ą się magowie. podjeżdżam na stację zatankować za stówkę, a tu biegnie obok przez ulicę z 50 dżentelmenów i zaczynają n---------ć 20 innych. zamiast magów n----------i się kibole. na tę zgraję były aż 2 radiowozy, jak większość pouciekała to podjechało jeszcze kilka lodów i się z nich wysypali panowie policjanci, zamknęli dwie ulice, że ciężko było
- 2





















#kibole #kibice