ma ktoś jakieś dobre kamery IP do "ochrony" a właściwie monitorowania miru domowego? (xD brzmi poważnie)
mile widziane jakieś tańsze modele, bo nie chcę nagrywać w 4k i 60fpsach jak ptak przelatuje
#pytaniedoeksperta #kameryip #kamery #bezpieczenstwo #dom
mile widziane jakieś tańsze modele, bo nie chcę nagrywać w 4k i 60fpsach jak ptak przelatuje
#pytaniedoeksperta #kameryip #kamery #bezpieczenstwo #dom



























#monitoring #kameryip
odkrecaj po prostu gaz, jak wychodzisz z domu xD
Karty SD to nagrania z co najwyżej 30 godzin wstecz. Jeżeli Tobie to wystarcza, to okej. Natomiast jak już staa Ci napisał — najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie byłyby analogi z rejestratorem. Np. Dahua, BCS, BCS POINT albo HIKVISION.
Trzeci włam w