Mireczki jak ogarnac podłączenie kamery zewnętrznej na działce? Odległość od domku do bramy jakieś 100m. Mam w ziemi wkopany kabel wiec zasilanie da się ogarnac ale co z sygnałem? Czy są kamery na np ethernet i do domku do jakiegoś rejestratora? Czy kamera wifi ale chyba z zasięgiem może być problem?
#kameryip #monitoring
#kameryip #monitoring























#kamery #kameryip #monitoring #bezpieczenstwo
Teraz widzę, że Xiaomi to była zabaweczka, ale spełniała swoje zadanie, dlatego Ci ją poleciłem. Pytałeś o najtańszą, a ta była w bardzo dobrej cenie.