@51431e5c08c95238: No i co z tego, zabił dwie osoby i jeszcze sam sobie z----ł życie do kwadratu (gorzej juz nie mozna)
Jakby ciebie albo kogos z twojej rodziny zaciukał to by ci nie było szkoda.
To że przestepcy czesto maja p--------e dziecinstwo to prawda ale nic nie usprawiedliwia - no chyba ze stary był oprawcą - typu g%alcil itp (ale wtedy i tak se z----l zycie)
  • Odpowiedz
Ciekawe czy ktoś ma dokładny adres. Filmików nie oglądałem bo człowiek jakiś miętki się zrobił na stare lata ale z chęcią obejrzałbym chatę na mapsie. Ciekawe czy patologia widoczna gołym okiem #kadlub
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chlop przyjął pod swój dach, gdzie mieszkał i opiekowal sie babcią, samotną matką z dzieckiem. Tak na tym wyszedł, że dzieciak z wdzięczności ze ma gdzie mieszkać i grać w gierki zmasakrował jego i jego babcie młotkiem w najbardziej hardcorowy sposób jaki widział sadistic, bo ojczym kazal mu chodzić na praktyki i go wyzywali na praktykach. Tym czasem przegrywy na wykopie jeszcze starają sie to bronić i doszukiwać drugiego dna, abstrakcja
#
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mieszkamzmamusia: został zlany przez wszystkich: rówieśników, rodziców, środowisko, nauczycieli a nawet służby xD (ludzie zgłaszali te jego groźby)

To jest wytwór dzisiejszych czasów, trzeba go izolować do końca życia ale trzeba też spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć że nie tylko on tutaj jest winny tej sytuacji.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikt się nie zainteresował dlaczego gość miał 17 lat i już pracował? Nauka jest obowiązkowa do 18-stki. Może ta rodzina go zmuszała?

#kadlub
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikt się nie zainteresował dlaczego gość miał 17 lat i już pracował? Nauka jest obowiązkowa do 18-stki. Może ta rodzina go zmuszała?


@nad_niemnem: XD widzę miastowi z ciepłych domków poznają jak wygląda prawdziwe życie. Jak chodzisz do zawodówki to masz praktyki 1-3 dni w tygodniu idziesz do zakładu i tam pracujesz normalnie dostajesz jakąś niższą stawkę. Praktyki zawodowe zaczynają się już od 15 roku życia. Często jest tak że jak
  • Odpowiedz
@nad_niemnem: Ej ale wiesz, że jako nastolatek możesz w pełni legalnie podjąć się pracy zarobkowej.

Po za tym typ zapewne chodził do szkoły branżowej ( zawodowej) i miał płatne praktyki. Chodząc do takiej szkoły normalnie masz liczony staż pracy itp.
Serio tacy odklejeni jesteście i nie wiecie takich rzeczy?
  • Odpowiedz
Wczoraj człowiek był ekspertem od kadłubów i Łodzi a teraz już bliski wschód. Nie wytrzymamy tego tempa chłopaki
#iran #kadlub
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach