#covid19 #kwarantanna
#izolacja gdzie się udać po skrócenie izolacji o 1 dzień? Izolacje mam przez cały jutrzejszy dzień, ale dzsiisaj robiłem antygenowy i wyszedł negatywny, czy te lekarze online mają takie kompetencje żeby skrócić, do mojego lekarza rodzinnego dziś się nie dodzwonię
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daniu176: Mireczku, jestem autorem moda do Wykopu : Wykop X

Robię wlasnie działające czarne listy i miałbym do Ciebie jedną prośbę bo Twój wpis jest w gorących a ja nie jestem w stanie przetestować jednej opcji, ponieważ nie mam wpisu w gorących. Bardzo byś mi pomogł, z góry dziękuję.
  • Odpowiedz
#covid #izolacja #kwarantanna
Czy jak mam na IKP "obowiązek izolacji powinien się zakończyć w dniu 21.01.2022" to znaczy że 21.01 nadal mam siedzieć w domu czy już mam wyjść i izolacja trwa do 20.01 włącznie? To ważne, bo to piątek i muszę wiedzieć, czy mam iść do roboty.
Ktoś może wie, czy dzwonić na tę infolinię?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#izolacja #covid19 #policja
Dzis ostatni dzien izolacji, telefon z komisariatu byl, pani powiedziala mi do uslyszenia, ja ladnie odpowiedzial do widzenia bo dzisiaj ostatni dzien uwiezienia. Czy po tym telefonie moge uznać izolację za zakończoną ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 2
@HuLLaJNoGa: Przepis mówi, że masz używać, ale żaden przepis nie mówi czy masz wyrazić zgodę na regulamin apki. W dodatku przepis mówi, że możesz napisać do sanepidu np. przez epuap, że nie masz telefonu spełniającego warunki apki, a przecież nikt nie sprawdzi czy masz wystarczająco miejsca w pamięci lub sprawny przedni aparat, bo przecież możesz mieć zajęte na full albo popsuty soft aparatu, bo bawiłeś się romami ( ͡
T.....n - @HuLLaJNoGa: Przepis mówi, że masz używać, ale żaden przepis nie mówi czy m...

źródło: comment_1638735635APoZOMSqLHNe5Zslbl0zFu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mam ganek i pokój dobudówkę ze skośnym dachem. Będę to ocieplał w taki sposób że dzisiaj dam wełnę między krokwie a za tydzień wrzucę kolejna warstwę pod nie i na to folia i płyta. Moje pytanie to czy nic tej wełnie nie będzie jeśli będzie sobie wisieć zasznurkowana między krokwiami na zimnie, ale pod dachem przez tydzień albo dwa? Nie nabierze jakoś wilgoci? Nie dam rady dzisiaj wszystkiego zrobić, a bez sensu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kwarantanna #kwarantannadomowa #izolacja

Hej,
Zostałam wysłana na kwarantannę i pobrałam aplikacje.
Chciałabym zapytać osoby, które już przechodziły - czy to prawda, ze zadania przychodzą w godzinach mniej więcej 9.30-18.30? Mam psa i chciałabym z nim wyjsc na spacer wieczorem, z zachowaniem bezpiecznego dystansu
Pozdrawiam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hejmarcia: nie, niestety sam pobrałem aplikacje(moglem nie sciagać ale trudno) i dzwoniło z zadaniami różnie, raz o 8 rano a raz 10 pierwszy raz, a drugi raz roznie, raz o 15, a raz po 20.. Ale masz jakby coś przecież 30 min na wykonanie to zdażysz wrocić, albo usuń aplikacje i co najwyzej w dzień raz do ciebie policja przyjedzie i oni na pewno po nocach nie beda jeździć
  • Odpowiedz
Pytanie odnośnie testów na #covid19
Jeżeli wykonam sobie test i będzie pozytywny to rozumiem, że automatycznie trafiam na #izolacja #kwarantanna na 10 dni. A co z L4? Czy tez jest przypisywane z automatu czy mogę np skorzystać z urlopu?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przymierzam się do wyznaczenia skosów oraz ocieplenia poddasza w nowo budowanym domu. Dekarze przy obróbce okien poucinali więcej deskowania i zostaje z 2-3 cm przerwy w która można włożyć łapę i dotknąć fartucha z membrany wokół okna. Jak to dobrze ocieplić? troszkę wełny zawsze się wciśnie (3-4cm) do gk. Mam pomysł by poizolować te szpary matą izolacyjną np. Alufox (jak do camperów) da coś takiego radę? będzie dobrze?

#diy #
karas_ - Przymierzam się do wyznaczenia skosów oraz ocieplenia poddasza w nowo budowa...

źródło: comment_1637860964uFKXRU7IMmfOVTQwjmLwz5.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karas_: Masz ciepłą ramkę, to i tak lepiej niż spory procent użytkowników. Ja bym tylko uzupełnił ocieplenie do pełnej wysokości jak już zrobisz stelaż.
  • Odpowiedz