Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gitler: Rozumiem, że miło jest kisić się we własnym sosie, ale tak, arabski w Europie również jest przydatny, albowiem, uwaga, nowość, państwa i firmy z Bliskiego Wschodu są dla Europy ważnym partnerem handlowym. O poszerzaniu horyzontów i możliwości spojrzenia na język z pewnej metaperspektywy już pisałem wyżej. Oczywiście masz prawo sobie nie życzyć, żeby twoje dziecko się uczyło arabskiego, tak jak w USA wiele osób nie życzy sobie, żeby ich
  • Odpowiedz
#kiciochpyta #islam

Mircy, pamietam niedawno linkowany był filmik w którym zamiast allah akbar były podrobione chrzescijanskie okrzyki (pamietam Deus Volt)

Poratujcie linkiem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piezoreki: Dobrze mi się wydaje że poszedł ewidentnie pod kątem? Wygląda to jak by rozjechał się na pancerzu bo i widać że załoga jeszcze była w stanie z niego wyjść (kierowca, i desant)

Pomijam tych dwóch pechowców co przy włazach od desantu było w momencie trafienia.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach