W Dubaju odnaleziono wrak drona z rosyjskim oznaczeniem „Geran-2”.

Co ciekawe, nagranie z tego zdarzenia zostało opublikowane przez rosyjskich relokatorów i turystów, którzy przeczekali pełną rosyjską inwazję na Ukrainę w Emiratach.


Uciekli z rosji przed ukraińskimi dronami, to im rosyjskie i iranskie spadają na łeb xD

Ale to było oczywiste że rosjanie nie umieją nawet złożyć dronów więc im irańczycy to składali i wzięli ze sobą do bronienia iranu, bo ataki na ukrainę zmalały
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan Marcin na wakacjach w ZEA ma ból d--y, bo polski rząd nie wysłał po nich samolotu w sytuacji, kiedy ceny biletów wywaliło w kosmos, a przecież nie będzie przepłacał, więc będą się kisić tak długo, „aż ten niedbający o Polaków rząd w końcu się nimi zainteresuje” xD Chłop zapakował do samolotu siebie, żonę i swoje malutkie dzieci wiedząc, że to pomarańczowa strefa, a teraz beczy i psioczy na rząd, biuro podróży
Kornik885 - Pan Marcin na wakacjach w ZEA ma ból d--y, bo polski rząd nie wysłał po n...

źródło: IMG_1898

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wojna #ukraina #iran O cie uj to juz wiem skad konfederackie przyglupy wziely haslo "to nie nasza wojna" jakos tak podobnie brzmi do "to nie nasze metody" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Atryu - #wojna #ukraina #iran O cie uj to juz wiem skad konfederackie przyglupy wziel...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

słucham tych troglodytów na tvpEŁO i to jest masakra, jak można jechać w trzy d--y od domu bez jakiegokolwiek zabeczpieczenia finansowego () wyjepią ich na ulice, bo oni nie mają środków żeby przedłużyć sobie jutro doby hotelowej xd brawo daUny
#iran
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@myk-myk-myk: dobry bajerant, żona chora, dzieci trzesom się i bojom, ratujcie Ich, ja sobie poradzę i przepłynie to wplaw XD przyslijcie samolot bo tutaj rakiety spadają XD pieniędzy na powrót nie mamy, ale złoty łańcuch na szyi już tak XD Nie możemy się opalać na plaży, bo f16 lata XD Nie wierzę co ja paczę, redakturka tyz dobra podjarała się tematem, a to zwykły bejt żeby nakręcić histerie.
  • Odpowiedz
@enron: "Więcej szczegółów podaje z kolei serwis "The Wall Street Journal", który, powołując się na trzy osoby mające dostęp do wstępnego raportu ze zdarzenia, informuje, że myśliwce zostały przypadkowo zestrzelone przez kuwejcki myśliwiec F/A-18 Super Hornet w trakcie obrony przed irańskimi dronami"

To jakiś zajebisty kuwejcki as przestworzy! Zestrzelił 3 F-15 jeden po drugim? Dobrze że się w końcu zorientował, bo nic by nie zostało z USAF wysłanych w region
  • Odpowiedz
  • 2
To jakiś zajebisty kuwejcki as przestworzy! Zestrzelił 3 F-15 jeden po drugim? Dobrze że się w końcu zorientował, bo nic by nie zostało z USAF wysłanych w region ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pomarancza008: a po chwili w radiu "Hej Abdul, śmieszna sprawa, wracaj do bazy i proszę już nie strzelaj, musimy pogadać"
  • Odpowiedz
#iran dlaczego z wojny na Ukrainie widziałem masę filmików a z Iranu nie ma w sumie nic. Taka to wojna, czy jakaś cenzura?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@murdoc: tam nie ma regularnych walk na lądzie przez co cywile nie mają jak za bardzo nagrywać niczego innego oprócz latających rakiet które lecą co jakiś czas.
  • Odpowiedz
Ilość fejków na tej wojnie jest straszna, cały fejsbuk kipi zachwytem, że coś amerykańskiego zostało zniszczone, tym czasem same fejki zataczają pętlę, bo do dezinformacji wykorzystują zdjęcie, które przykładowo już wcześniej było wykorzystywane przez Huti, które chwaliło się, że uszkodziło lotniskowiec Abraham Lincoln:

https://wiadomosci.wp.pl/zaatakowali-amerykanski-lotniskowiec-huti-wydali-oswiadczenie-7091945732467680a

Tymczasem prawdziwe pochodzenie: Fotografia przedstawia skutki tragicznego pożaru na pokładzie lotniskowca USS Forrestal, który miał miejsce 29 lipca 1967 roku, zresztą nawet widać po zdjęciu nieudolną koloryzację fotografii,
iErdo - Ilość fejków na tej wojnie jest straszna, cały fejsbuk kipi zachwytem, że coś...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@dziki_abazur: masa ludzi, w tym starszych, którzy łykają wszystko i czy tego chcesz czy nie cierpisz na tym bo oni swoje decyzje polityczne czerpią z fake newsów które przekładają na głosy. Sugerowanie, że to nie twój problem to błąd.
  • Odpowiedz
@gerwazy-oko: a mi ani trochę. Pojechali za grube sianko na wojenkę dobrowolnie, przekonani, że Trump ma jakieś polecenie rozpoczęcia Armageddonu od samego Mesjasza xD

Biedni, głupi goje. Dla Żydów są jak narzędzia Top Tools - gówniane, jednorazowe, nie szkoda wyrzucić jak się zużyją.
  • Odpowiedz