• 57
@tumiwisizm: polska kopalnia obniża poziom wód w Czechach. Taki układ warstw skalnych. Niemcom się trafił lepszy teren. Wpływ na środowisko jest mniejszy.
Rząd podpisał umowę z Czechami z której się nie wywiązał. Za to były kary a nie za wydobycie.
  • Odpowiedz
  • 31
@tumiwisizm: przypominam że dopłacamy z budżetu do każdej tony węgla. Lepiej trzymać na gorsze czasy niż teraz wydobywać dla samego wydobycia. Pamiętasz gaz łupkowy? Jest go dużo. Jest technologia wydobycia. Skały są inne niż w innych krajach. Wydobycie jest dużo trudniejsze i nieopłacalne. Czeka na gorsze czasy. To samo ropa w Szczecinie. Jest. Można wydobywać. Nie na sensu wydobywać bo trudniej i drogo. Żadna firma nie jest zainteresowana wydobyciem.

Mamy
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: @szafoski3 temat już nieaktualny od wielu godzin.. służby sprawdziły że są legalnie w Iraku nic nie robią i ich wypuściły więc nie widzę nawet powodów aby dalej powielać to kłamstwo jakoby coś wobec Fazy się toczyło i że coś mu grozi
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ta cała akcja FAZY to plac zabaw dla podróżników.

Irak mu nic nie zrobi.
Dodatkowo na miejscu policja i wojsko wie gdzie są szajki Isis wiechy go tam po prostu zatrzymali żeby nie wjechał i przypadku nie było.

Tym bardziej że on jeździ autostopem, autobusem, pociągiem.
adamsowaanon - Ta cała akcja FAZY to plac zabaw dla podróżników.

Irak mu nic nie zro...

źródło: 1000021387

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kolegaBob: w zasadzie żeby przejechać Saharę z północy na południe to mas obecnie 2 drogi, na zachodzie przez Mauretanie,
Albo na wschodzie przez Egipt.
Kiedyś była jeszcze przez Algierie lub Libię ale od lat jest dla rowerzystów lub samochodow nie do zrobienia.

Tu mam mapę, 8000km z Hiszpanii do Gambii
Maroko szuter, potem przy Saharze zachodniej asfalt,
W Mauretanii asfalt, pociągiem z węglem wgłąb, piach, szuter reszta aż do Senegalu,
adamsowaanon - @kolegaBob: w zasadzie żeby przejechać Saharę z północy na południe to...

źródło: 1000021394

Pobierz
  • Odpowiedz
@bluzaHOODIE: nie rozumiem. Przecież Irańczycy używają dzieci jako żywych tarcz. Zabili ponad 30 000 swoich protestujacych obywateli i kto tam się tylko nawinął. Myślicie ze szkoda im będzie dzieci ? A szczególnie dziewczynek które wg ich wierzeń stoją niżej od wielbłąda?
  • Odpowiedz
nie rozumiem. Przecież Irańczycy używają dzieci jako żywych tarcz. Zabili ponad 30 000 swoich protestujacych obywateli i kto tam się tylko nawinął. Myślicie ze szkoda im będzie dzieci ? A szczególnie dziewczynek które wg ich wierzeń stoją niżej od wielbłąda?


@PanieAreczku: Jedno nie wyklucza drugiego. To, że walczą dwa zbrodnicze reżimy nie oznacza, że musimy się za którymś opowiadać.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach