Zieliński mega dziwny występ. Zostaje obok ostatniego stopera. Nie wchodzi w ostatnią tercję. Rozegranie polegające na przekazywaniu piłki. To muszą być instrukcje trenera.

Kompletnie odwrotna rola do Napoli. Tam był wolnym elektronem, operował w okolicach 20. metra, świetnie wyszukiwał wolne przestrzenie między rywalami, a jeszcze dokładał wejścia w pole karne.

Ostatnio tak Probierz eksperymentował i wyszło słabo.

#mecz #inter #seriea
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #inter
Wnioski po meczu
- taktyczne Inzaghi zjadł i wysrał Pepa
- dobry mecz Interu chociaż mieli przewagę bo City grało bez Hochlanda
- między Interem a Milanem jest przepaść
- niezły mecz Zielińskiego
- Calhanoglu to pan piłkarz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Tang0: Jak pisałem - od początku okienka i przyjścia Motty Chiesa był na wylocie i za konkretne pieniądze nikt go nie chciał bo jest jedną wielką niewiadomą, szczególnie dla klubów spoza Włoch. Poszedłby do Romy gdyby Dybala zaakceptował ofertę z Arabii, a tak to Juve z konieczności mocno zeszło z ceny żeby go spieniężyć i skreślić z listy płac.
  • Odpowiedz
@Tang0 Chiesa mial jeszcze rok kontraktu tylko, a to znacznie wpływała na cenę i chodziły płoty, że był po części dogadany z Interem by za rok pójść tam za darmo
  • Odpowiedz
Co za nędzny mecz Interu w obronie te bramki to jak z okręgówki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pixario - Co za nędzny mecz Interu w obronie te bramki to jak z okręgówki ( ͡º ͜ʖ͡º)
...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pixario: Mam jakieś dziwne przeczucie, że w tym sezonie Roma z Dovbykiem i Soule będzie walczyć o mistrzostwo kraju. Jeśli Juve uda się kupić Koopmeinersa, to Juventus również będzie bardzo mocnym kandydatem do triumfu. Będzie ciekawie w tym sezonie.
  • Odpowiedz
Jest tu ktoś, kto kupował już bilety na mecze Interu na San Siro? Mam ochotę pojechać na derby Mediolanu i zastanawiam się, czy da się bez problemu kupić bilety. Oczywiście interesują mnie te z klubowej dystrybucji, a nie sprzedawane przez pośredników.

#seriea #intermediolan #inter #pilkanozna
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@klintoniusz: Znam się tylko na meczach z Juve - chodzą w podobnych cenach pod bramką jak wyżej - to dla Interistów drugie, najważniejsze spotkanie w sezonie.
Co ciekawe, statystyki pokazują, że na każdym z tych mniej i bardziej ważnych meczów zostawało w zeszłym sezonie kilka tysięcy wolnych miejsc. Fizycznie więc bilety mogą być, ale ceny mogą być niestety zaporowe
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś jest zainteresowany biletem na sparing w londynie Chelsea-Inter 11 sierpnia to jestem w stanie zorganizować jeden bilet. Nie biorę prowizji, zgodnie z ceną na stronie po kursie revolut.

#chelsea #inter
Letoj - Jeżeli ktoś jest zainteresowany biletem na sparing w londynie Chelsea-Inter 1...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach