@Anck-Su-Namun: logiczny transfer, w Romie nie grał za wiele ( z różnych powodów, nie zawsze sportowego ), to idzie do mocniejszego klubu, Potężnego Interu, by więcej grać( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun Grzanie ławy w Romie, zamienił na grzanie ławy w Interze - mimo wszystko zmiana na plus.

Czytam opinie kibiców Interu i dominuje narracja, że za taką cenę ryzyko jest żadne. Problemem mogą być ogromne braki Zalewskiego w obronie.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lepaq: Nie wiem, czy ddla jego kariery to takie dobre. Ja bym go widział np. w Como-bardzo ciekaawy projekt, mógłby być jednym z liderów. Wybrał ławkę, cóż jego kariera i jego życie...
  • Odpowiedz
@lepaq: Pierwszym polskim epizodystą w wielkim klubie był Sławek Wojciechowski. Dał towarzysko zmianę za Maradonę. Po tym jak Kapustka trafił do ówczesnego Mistrza Anglii to ja stwierdzam, że niektórzy chcą gdzieś być nawet na chwilę to jedno. Drugie, że Nikola jest w sercu bardziej Włochem niż Polakiem. To jego dom. On mając lat 30 też raczej wybierze Como nawet w Serii B niż mistrza Polski kto nim wtedy nie będzie.
  • Odpowiedz
Możlwe że i w klubie Nikoś i Piotruś będą razem żebrać o autografy xDD gdzie on do Interu przenajświętszego jak on w defensywie grac nie umie xD może go Inzaghi nauczy ¯_(ツ)_/¯
#mecz #inter
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach