Zakładając opcję drugą, czyli kurs A2 (na A jestem za młody), zostają mi maszyny z mocą do ~47KM, przy czym przepis pozwala na zdławienie mocy mocniejszego motocykla.
No właśnie, robił to ktoś kiedyś? Wiem, że w necie jest kilka opisów, ale chciałem też tutaj zapytać, a nuż ktoś ma jakieś doświadczenia, bo ostatecznie nie wiem, czy można zdławić samemu i zmierzyć na hamowni,
























a ja mam okazję kupić autko o jakim zawsze marzyłem, mam 3 typy:
honda s2000
http://otomoto.pl/honda-s-2000-2-0-i-vtec-C35006936.html
bmw