Wpis z mikrobloga

@Stitch: Poprostu chciałbym, żeby dawała radość z jazdy i wytrzymała codzienne dojazdy do szkoły. Jakoś żaden dziadkowóz mi się nie podoba.
  • Odpowiedz
@Zekkeh: Więc tak. To jest Civik 5 mechanicznie. Auto dosyć fajne aczkolwiek jak każda honda bierze olej:D na wakacje z kobietą też się zapakujesz bez żadnego problemu. Musisz uważać na rdzę, bo hondy lubią rdzewieć. Autko naprawdę mało pali (ja latałem 1.6 vtec 127 km z pełną skórą, klimą tylko brak elektrycznego dachu.) Od razu mówię jak chcesz szarżować to lepiej uspawaj sobie klatkę, bo blacha jest cienka jak papier :)
  • Odpowiedz
@Stitch: Właśnie szkoda, że ta klimatyzacji nie ma, ale w takim samochodzie akurat mocno mi to nie przeszkadza. Dzięki za pomoc. Jeszcze muszę sie zastanowić czy 2 miejsca to nie za mało :D
  • Odpowiedz
@Stitch: Ostatnio robiłem jako taxi i zaczęło mnie to #!$%@?ć, dlatego zaczęła mi się podobać ta honda XD
Do tego vtec, lato idzie itd. Dzięki, jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to zapytam. Troche mnie wystraszyłeś z tą cienką blachą, nie chciałbym zginąć przy byle dzwonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zekkeh: VTEC to szczerze mówiąc nazwa dla silnika, który nie ciągnie do 6 tysięcy rpm XD w motorze mam tez vteca.. a kręci się do 17k rpm XD na szczescie auta swojego na chwile obecna nie mam i woze sie ojcowskim pancerwagenem w hajlajnie i tedeiku 2.0:D
  • Odpowiedz
@Stitch: Właśnie mam taki plus, że jakbym miał robic za taxi to ojczym mój może się ze mną zamienić na passata tedei i bym bydła swoją hondą nie woził XD
  • Odpowiedz