Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Gra ktoś jeszcze w Europa Universalis: Rome?
Pytam z ciekawości. Nie grałem już x lat. Chętnie bym sobie przypomniał :)
Jak ktoś gra to mam pytanie: rozwiązano problem brakujących postaci w grze? W pewnym momencie nie było nikogo do obsadzania prowincji itp.
Wybaczcie tagi, ale nie ma tagu tej wersji.
#eu4 #hoi4 #ck2 #gry
Pytam z ciekawości. Nie grałem już x lat. Chętnie bym sobie przypomniał :)
Jak ktoś gra to mam pytanie: rozwiązano problem brakujących postaci w grze? W pewnym momencie nie było nikogo do obsadzania prowincji itp.
Wybaczcie tagi, ale nie ma tagu tej wersji.
#eu4 #hoi4 #ck2 #gry
- 0
@PiorunZeusa: Nie znam gierki kompletnie ale jak lubisz antyk i Rzym to możesz się zainteresować modem Imperium Universalis do eu4, całkiem rozbudowany i ciekawy link
- 16
1. Przygotowywanie się na spince do wojny z Rzeszą.
2. Forty na Helu zbudowane, armia przy granicy.
3. Rzesza robi Demand Sudetenland.
4. Francja się nie zgadza.
5. Wojna.
6. Wojna domowa między demokratami a nazistami.
2. Forty na Helu zbudowane, armia przy granicy.
3. Rzesza robi Demand Sudetenland.
4. Francja się nie zgadza.
5. Wojna.
6. Wojna domowa między demokratami a nazistami.
źródło: comment_DiP6S1yxI948b0sq8oq7gZc1H4GxDKJ8.jpg
Pobierz@Hubadev okej
- 4
No to pora skopać tyłki Japońcom :P
#hoi4
#hoi4
źródło: comment_SFy5mRJSe3NIBRbtmFuAZNJhbTaa74nh.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
@Pituch Co o--------a nacjonalistyczny Sianciang? xD
- 1
@positiveVibe: @Redesekrator: @Pituch:
Biało-czerwono-granatowa flaga pochodzi z konfederacji barskiej oraz powstania styczniowego. Pewnie jest dlatego że flagi wzięli z Vic2 gdzie historyczna flaga RON była jako monarchii, a ta była jako demokratyczna.
Biało-czerwono-granatowa flaga pochodzi z konfederacji barskiej oraz powstania styczniowego. Pewnie jest dlatego że flagi wzięli z Vic2 gdzie historyczna flaga RON była jako monarchii, a ta była jako demokratyczna.
źródło: comment_F56hcdmNrTIIoyxrkpHuEcvKKDBCaED6.jpg
Pobierz- 4
Kolejny update MEFO. bonusy 25% oraz -5% fabryk cywilnych. Oczywiście jeszcze będą pewnie zmiany. Bardzo ciekawe propozycje są na forum od graczy.
#hoi4
#hoi4
źródło: comment_FAYT0wJyboQiNE9q0kL56WudgEAZOFq2.jpg
Pobierz- 4
- 5
- 0
@myzael: xD Oj tam. Oddałem Gdańsk, ale przynajmniej mam granicę z federacją rosyjską na Uralu :p
Nie dość, że mnei wyrzucili, to jeszcze Anglia mnie nie lubi xD
-108pkt za world tension
- 75 za zdrajca frakcji - tylko, że to oni mnie
Nie dość, że mnei wyrzucili, to jeszcze Anglia mnie nie lubi xD
-108pkt za world tension
- 75 za zdrajca frakcji - tylko, że to oni mnie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Pituch: ja cały czas gram na wyłączonych XD Chodzi mi o to, że powinien być jakiś kontrevent dla Polski przy Demand Sudetenland jak w przypadku Francji, która może wypowiedzieć Rzeszy wojnę przy tym evencie
- 0
@Redesekrator: Mod nie tyka nic poza Polską właściwie. A eventy z vanilli nie są dość generyczne, i dają opcje pomocy tylko Francuzom i Brytolom, a nie komukolwiek silnemu, kto ma Czechy we frakcji.
Żeby ahistoryczne scenariusze działały dobrze i elastycznie musi jeszcze duużo wody w Wiśle upłynąć.
Żeby ahistoryczne scenariusze działały dobrze i elastycznie musi jeszcze duużo wody w Wiśle upłynąć.
- 2
Hej, staram się zrobić osiągnięcie Bearer Of Artillery, i mam parę pytań, otóż:
-Czy partią MUSI być BBWR?
-Kiedy i jak uderzyć na włochy/niemcy
-Jak zdobyć Hamadan
-Czy coś się zmieniło w warunkach?
#hoi4
-Czy partią MUSI być BBWR?
-Kiedy i jak uderzyć na włochy/niemcy
-Jak zdobyć Hamadan
-Czy coś się zmieniło w warunkach?
#hoi4
konto usunięte via Android
- 1
- 1
- 2
RON dzielnie się broni przed najazdem bolszewików :P
#hoi4
#hoi4
źródło: comment_rK4sOkt7QCEe7mgORhbyc6QVfELVcdL7.jpg
Pobierz- 2
Ma ktoś jakiegoś moda na drzewko dla Austrii?
#hoi4
#hoi4
@jakub99: road to 56
Opłaca się mieszać w jednej armii piechotę zmechanizowaną i czołgi czy lepiej tworzyć armie w pełni pancerne/zmechanizowane? Dla przykładu 12 dywizji pancernych i 12 zmechanizowanych jest dobrym pomysłem?
#hoi4
#hoi4
@Redesekrator: Nawet trzeba bo same czołgi będą miały bardzo niską organizacje i hp
@mgnfic: Mylisz zwykłą piechotę ze zmechanizowaną
@mgnfic: Mylisz zwykłą piechotę ze zmechanizowaną
@Redesekrator: Faktycznie myślałem że chodziło ci o template, wydaje mi się że lepiej nie łączyć bo piechota zmechanizowana jest lepsza do obrony stąd trzymał bym ją w osobnej armii przypisanej do tego samego frontu ale bez rozkazu ataku.
Mireczki, chciałbym pograć w #hoi4 Jaką wersję kupić? Waking the Tiger czy Cadet Edition? #heartsofiron
@Ryzy_Wuj: cadet edition to podstawowa wersja
- 0
- 52
Jest ktoś zainteresowany modem z papieżem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hoi4 #wykopobrazapapieza #wykopszanujepapieza
#hoi4 #wykopobrazapapieza #wykopszanujepapieza
źródło: comment_WXaRlNFvSd0vJkxfs4O4Ivx5yWB0tZ6A.jpg
Pobierz- 4
Znerfili MEFO, już nie dają minusy do fabryk dóbr konsumpcyjnych
#hoi4
#hoi4
źródło: comment_1qTrGs76DEPRUB2C8f9bwRSUwbHm8XHq.jpg
Pobierz- 1
@Redesekrator: a nie sry, zabierają na czas spłaty 20% fabryk cywilnych... bez sensu to teraz. Dawali 20% to mogli zabierać 20% na czas spłaty ale teraz to jest bezsensu
źródło: comment_5JOmNpgztZn2AF4Wx6ewQVERONCW6IWQ.jpg
Pobierz- 1



















#hoi4 #heheszki #polandball trochę
źródło: comment_NZUGFyjePCuqJBLGHtoA8TMWUIqIFl2d.jpg
Pobierz