Wpis z mikrobloga

Trudne sytuacje wymagają trudnych rozwiązań.

W zamian za zostanie neokolonią ZSRR i swobodne propagowanie komunizmu przez radzieckich agitatorów, Stalin wysłał prawie wszystkie swoje dywizje na granicę polsko-niemiecką do obrony Polski przed Niemcami.

Mod "historical poland national focus tree & more" jest zajebisty i mógłby funkcjonować jako mały, ale pełnoprawny dodatek.

Drzewko focusów zostało powiększone 3-4 razy i to dzięki nim możliwe są takie cuda.

Kontaktowałem się z autorami i właśnie pracują nad akcją prometejską.

#gry #hoi4 #paradox #strategie
L.....i - Trudne sytuacje wymagają trudnych rozwiązań. 

W zamian za zostanie neoko...

źródło: comment_mH6v810ilgCGN4N8fzTDU3Jfayp5tq1r.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Mod faktycznie fajny :-) Ja planowałem założyć Międzymorze, oddać Gdańsk i bohatersko bronić się przed inwazją sowiecką ale Alianci postanowili bronić Czechosłowacji przed Niemcami, więc zdecydowałem się skorzystać z okazji i się przyłączyć. Udało się pokonać Niemcy i Włochy (trzeba było wyzwolić Francję spod włoskiej okupacji ;-) ) przed inwazją sowiecką. Potem już było z górki. Save jest na etapie po konferencji pokojowej, w trakcie której zaanektowałem większą część
  • Odpowiedz
()


@TX1683: Mnie też akcja prometejska szczególnie zainteresowała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będzie można podburzać narody do buntów, a gdy już zaczną walkę o niepodległość, będzie można wysyłać dywizje
  • Odpowiedz
@IgorK: Kontaktowałem się z autorami moda, czy nie ograniczyliby jakoś możliwości anektowania zbyt dużych terenów, bo to bardzo niehistoryczne, że 36 milionowa Polska może swobodnie anektować ponad 200 milionów Niemców i ludzi z ZSRR, ale to robota dla Paradoxu, bo oni aż takich możliwości zmian nie mają.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: zasadniczo nawet bez moda wujek Stalin tez ci pomoże jak dołączysz odpowiednio szybko do Cominternu.
Chyba ze podpiszą ribbentropa to AI trochę głupieje i zastawia ci cała zachodnia granice ale dalej nie może ruszyć xd
Ale mod ciekawy jest taktyczny +.
  • Odpowiedz
zasadniczo nawet bez moda wujek Stalin tez ci pomoże jak dołączysz odpowiednio szybko do Cominternu.

Chyba ze podpiszą ribbentropa to AI trochę głupieje i zastawia ci cała zachodnia granice ale dalej nie może ruszyć xd

Ale mod ciekawy jest taktyczny +.


@OneEyedOldMan: Tyle, że ja tu jestem w kominternie bez przejścia na komunizm.

Aktualnie rządzi Narodowa Demokracja z 93% poparcia, a wszelkie wpływy komunistów w kraju zbijam jak mogę (
  • Odpowiedz