CZEMU NIE GRASZ AREN? PRZECIEŻ TO JEST FREE GOLD XDDDDDDDDDDD

Przeciwnik: 1 mana drop potem 2 mana drop potem 2 mana drop z synergią potem 4 mana pefect drop 5 mana perfect drop 6 mana 1/22 perfect top deck drop 1/21 perfect odpowiedź

ALE CZEMU NIE GRASZ AREN XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ja:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GramofonPannyJanki: nie zrobiłem skrina, ale dziś na normalnym rankedzie miałem sytuacje że koleś rzucił gul'dana, ja zero kart na łapie xD myślę "no i super, elo xD", wpada blink fox do ręki, rzucam go, a tam kataklizm, czyli zniszcz cały stół (z jednym moim minionem) i odrzuć całą rękę (czyli nic) xD RNG love ya
  • Odpowiedz