#hearthstone #lowca

Witam! Gram w hearthstone od czasu do czasu i widzę dziś, że mój przeciwnik w Łowcy ma w mocy specjalnej 3pkt zadawanych obrażeń. Skąd takie cudo zdobyć?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież walka z Eksperymentem 3C podczas robienia przygody, to jest jakieś nieporozumienie... Prawie wygrana w kieszeni, stół pełen stronników, nagle to coś sobie zagrywa kartę, niszczy wszystko i daje sobie stronnika 30/30, no i kappa. Już tak chyba 5 raz z rzędu przegrałem, grając Tess na 7 potworze - jakieś tipy? Nie mogę tej przygody dokończyć, bo się na Tess zaciąłem. Taktyka z jade golemami też mi nie dała wygranej - a
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Devih: Heropower Tess odkrywa tylko zaklęcia klasowe z tego co pamiętam, a to jest neutralne. Najlepiej jest mieć w zanadrzu deadly shota albo missdirection lub po prostu nie zagrywać dużego stołu - nie licząc tego spella ten boss nie ma nic dobrego w decku.
  • Odpowiedz
@Devih: Tak jak @KK44 pisze, Tess może odkrywać jedynie zaklęcia z innych klas, więc ta opcja odpada. Staraj się mieć w ręce hard removal i jakichś stronników by ich zagrać gdy przeciwnik wyczyści stół. Jeśli nie masz nic przeciwko spoilerom, to obejrzyj sobie talię przeciwnika w necie, będziesz wiedział czego dokładnie się spodziewać.
  • Odpowiedz
Żeby nie było pusto to coś napiszę :P. Mam nadzieję, że na Pyrkonie to nie było jednorazowe użycie tego stroju ^^.
  • Odpowiedz
#hearthstone kurła, random hall of fame card to zawsze jest conceal czy tylko u mnie? (°°
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co będzie teraz dobre do climbu w Hearthstone? Po 2 miesiącach przerwy dało mi 20 rangę. ()
OddPall?

#hearthstone
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elmair

Big Mage lub Control Mage jest ciekawy, ale przegrywa na shudder Shamana i Quest Warriora.

Ale jest dobry na Taunt druida - wystarczy zagrać to widmo za 6 many, a potem polimorfię na hadronoxa.

Ogólne W/R to 80% - przegrywasz wtedy, gdy do 10 tury nie rzucisz widma. Wtedy przeciwnik naturalizuje hadronoxa i jest problem. Ale nawet wtedy masz szansę wygrać jak zpolimorfujesz mu 2 stronników i zniszczysz te owce.
  • Odpowiedz
Też dostajecie dodatkowe questy? Właśnie rozegrałem 4 tavern brawl i ni stąd ni zowąd dostałem nowego questa. Już chyba drugi albo trzeci raz w ciągu ostatniego tygodnia.

#hearthstone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ele_ktryk_: AAECAR8C6dIChtMCDo0BqAK1A4cEyQTtBpcI2wn+DN3SAt/SAuPSAuHjAurjAgA=
To chyba aktualnie najczęściej grana wersja spell huntera. A przynajmniej tak było gdy ją brałem. Chciałem nawet wymienić jeden arcane shot na rat trap, ale nie miałem na to pyłu.
  • Odpowiedz