Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Kurde ale wpadłem na fajny pomysł. Złoty pakiet powinien być nagrodą na koniec sezonu za wbicie legendy. Oczywiście za piątą range dostaje się złotego epika i dwa commony co daje 500 pyłu, więc jeśli trafimy 300 pyłu to jest gorzej niż za 5 range - dlatego dla rownowagi mozna dorzucic zlotego epika czy tam trzy złote rary. Aktualne nagrody za wbicie legendy (w porownaniu do 5 rangi) są tragiczne. Dostajemy tylko jednego
@Fiktorianin: trzeba poczekac az wyjdzie karcianka pod koniec roku od Gaben'a (tam karty na rynku steam mozna wystawiac), to moze moze cos sie pozmienia w hearthstone
@Fiktorianin:
Blizzard wychodzi ze słusznego założenia, że o ile gracze wbijają 5. rangę głównie dla nagrody, tak ci grindujący do legendy robią to dla satysfakcji i rywalizacji, więc będą to robić nawet bez dodatkowych korzyści. Ogólnie bardziej opłacalne dla Blizzarda jest wypuszczanie krótkich eventów podczas których gracze dostają dodatkowe itemki niż zmniejszanie kosztu gry na stałe.
Blizzard wychodzi ze słusznego założenia, że o ile gracze wbijają 5. rangę głównie dla nagrody, tak ci grindujący do legendy robią to dla satysfakcji i rywalizacji, więc będą to robić nawet bez dodatkowych korzyści. Ogólnie bardziej opłacalne dla Blizzarda jest wypuszczanie krótkich eventów podczas których gracze dostają dodatkowe itemki niż zmniejszanie kosztu gry na stałe.
- 4
Wymiana boatanczyk#2166 #hearthstone80gold #hearthstone
@Boa_ksztusiciel: jak jesteś to dawej
- 0
@Janusz_Cebula: jestem już loguje
- 10
@qbuteq Zazdro, tylko złotego nata mi brakuje do kompletu
To niezły łowca z hydrami, cubami i aktywacjami agonii. #hearthstone
źródło: comment_cFUNBXeG5RZJJ999mC98zcv2G4mDkxMP.jpg
Pobierz@Kosopietek jedno volcano shamana i pozamiatane :d
@przecietna: Też tak zrobiłam ze złotą legendą, a ostatnio ją stworzyłam w wersji zwykłej. #glupota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sofa: człowiek się uczy na błędach :D
- 3
( ͡° ʖ̯ ͡°)
btw. pity-timer w okolicy 40, założę się, że w kolejnym pakiecie będzie legenda (╯︵╰,)
#hearthstone
btw. pity-timer w okolicy 40, założę się, że w kolejnym pakiecie będzie legenda (╯︵╰,)
#hearthstone
źródło: comment_QYfvv0Gvsm3qcKkw6e9D6UmjzjS72Xss.jpg
Pobierz- 1
@miedziane_d---o: dają już złoty za zalogowanie
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@krzesiwo: mam ten sam problem, kombinowałem sporo... udało się dopiero gdy usunąłem authenticatora z konta - da się to zrobić przez stronę
- 2
#hearthstone w tych karczmach czasu to chyba chodzi o to jak niektórzy dostają po dwa zadania żeby na koncie było 150 gelda na arenę aby każdy mógł raz dziennie wejść. Dziś też dostałem 2 zadania jutro jak będę miał zadanie za 60 to będzie mi brakowało 10 gelda do 150 więc się zobaczy
@SanchezYZF: ale jaki w tym sens? jak ktoś odkłada golda to nie dostaje? :) Wczoraj dostałem 3 questy
@SanchezYZF: te dodatkowe questy to (chyba) jakiś bląd, tylko nie wiem co jest przyczyną. Podejrzewam, że jak ktoś gra i na mobilce i na kompie to coś się dzieje co powoduje że zegar sie psuje i gra mysli że jest nowy dzień. Ale czy to prawda i jak to sprawdzić to nie mam pojecia.
Przed eventem też niektorzy dostawali po dwa questy raz na jakis czas. Sam też raz dostałem.
Przed eventem też niektorzy dostawali po dwa questy raz na jakis czas. Sam też raz dostałem.
Uhuhu pierwszy raz dwie legendy z jednego pakietu poleciały #hearthstone
źródło: comment_sao4knHubwYfusTwrZuz1rR7hxxD70nr.jpg
Pobierz@Tak_masz_racje albo dostaniesz albo nie dostaniesz
@Fiktorianin: ee tam, kolejne 100 golda i 100 pyłu, jakby święta były
- 0
@Fiktorianin: hmmm ja przed chwilą dostałem drugie zadanie
Okej faktycznie easy teraz arena, skoro nawet taki arena noob jak ja robi 12 winów xD w komentarzu nagrody.
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_dFzjw2Z9RaJd45zq474oBUA3olonRdAk.jpg
Pobierz- 4
@GramofonPannyJanki: Ładnie, patrząc na deck nie powiedziałbym że na 12 winów. Teraz ogólnie jest dużo noobów którzy nie ogarniają aren. Tak swoja drogą to właśnie zacząłem pierwszą nową arenę i poskładałem świetnego paladyna, już 5-0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_wUOQrvXPQ3jAO05NTGNsvIXmHSFM8Qtl.jpg
Pobierz- 2
Ale zerowce na arenie teraz, grajcie póki się da xD
na 5-0 ludzie robią plejsy jak na 0-2
#hearthstone
na 5-0 ludzie robią plejsy jak na 0-2
#hearthstone
- 10
Puk, puk. Można jeszcze dołączyć do elity?
Nigdy nie grindowałem wyżej niż 5 ranga, ale stworzyłem rekrut huntera i tak się spodobał, że musiałem mu pokazać legende :D
#hearthstone
Nigdy nie grindowałem wyżej niż 5 ranga, ale stworzyłem rekrut huntera i tak się spodobał, że musiałem mu pokazać legende :D
#hearthstone
źródło: comment_7WNT09QbpWgPsHqhF2XPtBT6ouj7gJmH.jpg
Pobierz

























#hearthstone
Komentarz usunięty przez autora