Kurde ale wpadłem na fajny pomysł. Złoty pakiet powinien być nagrodą na koniec sezonu za wbicie legendy. Oczywiście za piątą range dostaje się złotego epika i dwa commony co daje 500 pyłu, więc jeśli trafimy 300 pyłu to jest gorzej niż za 5 range - dlatego dla rownowagi mozna dorzucic zlotego epika czy tam trzy złote rary. Aktualne nagrody za wbicie legendy (w porownaniu do 5 rangi) są tragiczne. Dostajemy tylko jednego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fiktorianin:

Blizzard wychodzi ze słusznego założenia, że o ile gracze wbijają 5. rangę głównie dla nagrody, tak ci grindujący do legendy robią to dla satysfakcji i rywalizacji, więc będą to robić nawet bez dodatkowych korzyści. Ogólnie bardziej opłacalne dla Blizzarda jest wypuszczanie krótkich eventów podczas których gracze dostają dodatkowe itemki niż zmniejszanie kosztu gry na stałe.
  • Odpowiedz
#hearthstone w tych karczmach czasu to chyba chodzi o to jak niektórzy dostają po dwa zadania żeby na koncie było 150 gelda na arenę aby każdy mógł raz dziennie wejść. Dziś też dostałem 2 zadania jutro jak będę miał zadanie za 60 to będzie mi brakowało 10 gelda do 150 więc się zobaczy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SanchezYZF: te dodatkowe questy to (chyba) jakiś bląd, tylko nie wiem co jest przyczyną. Podejrzewam, że jak ktoś gra i na mobilce i na kompie to coś się dzieje co powoduje że zegar sie psuje i gra mysli że jest nowy dzień. Ale czy to prawda i jak to sprawdzić to nie mam pojecia.

Przed eventem też niektorzy dostawali po dwa questy raz na jakis czas. Sam też raz dostałem.
  • Odpowiedz
Ale zerowce na arenie teraz, grajcie póki się da xD
na 5-0 ludzie robią plejsy jak na 0-2
#hearthstone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach