Porąbana gierka. Ja mam cały stół stronników, przeciwnik jednego. Rzuca kartę Bójka i kogo stronnik zostaje na stole? No jego. #hearthstone
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

januszekkk
- 4

F0rT3hW1n
- 1
@januszekkk: musisz zagrać jeszcze 5000 gierek i Twoje RNG się wyrówna xD
konto usunięte
- 1
@F0rT3hW1n: ohoho ale śmieszne, nie rozumiemy na czym polega średnia xD
- 2
SZANSA NA DORANIE 1 HEXA Z 2 DOBIERAJĄC 15 KART<DOBRANIE LICH KINGA W 10 KART Z RAMPĄ
TA GRA TO PATOLOGIA.
#hearthstone
TA GRA TO PATOLOGIA.
#hearthstone
Jak sprawdzić kogo wybrałem? Jestem pewien że któregoś z tej dwójki ale nie ma ani pakietu ani nawet jednego z nich w drabince.
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_mDodqfW7N6QNfKoshyvSOIlFf5A2XqSn.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Duze_p--o: Mi się te 2 smoki 12/12 mylą.
Kacper jeszcze gra czy odpadl? #hearthstone
- 1
@Kosopietek: był 2 w hct
@Kosopietek: Generalnie dostał się na Mistrzostwa Świata
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CreativePL: no to big spell mag też nie powinien mieć dużych problemów jeśli do 4 tury nie zhighrolluje divine shielda z młotka na szerokim boardzie. Hard mulligan na kruki,doomsayera i stonehilla powinny dać radę
Normalna sprawa..ziomek ma tego wybieracza karty i nie bierze fatygi, która by go zabiła. Zostałem ograny czy bug?
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_hATH8CoWZharpjwdj8UUq4nOTHJRqsrZ.jpg
Pobierz- 3
@tenportaltodno: Chyba ok, discover to nie draw ->
https://us.battle.net/forums/en/hearthstone/topic/20765028143
https://us.battle.net/forums/en/hearthstone/topic/20765028143
- 2
@tenportaltodno: Jak kolega wyżej napisał, zostałeś ograny
To uczucie gdy widzisz graczy robiących 30-10 w drodze do legendy big druidem, a ty wykręcasz 0-7 bo w żadnej grze nie dobrałeś dobrej rampy i dwa hatchery zawsze wchodzą na rękę XDDD
#hearthstone
#hearthstone
Z racji tego, że dziś o północy kończy się event, można wyrwać darmowy bilet na arenę, wystarczy obecną porzucić na wyniku x-2, zapisy na arenę pewno zamkną kilka godzin wcześniej więc warto się pośpieszyć
#hearthstone
#hearthstone
łeee niemiec miał więcej szczęścia niż rozumu. Szkoda A8.
#hearthstone
#hearthstone
@Fiktorianin:
W finale A8 mocno pechowo, zwłaszcza w meczu Priest-Mage, gdzie szanse na hero card wynosiła bodajże 1/8 dla Kacpra i 1/20 dla Bunnyego, a Niemiec dobrał portret jako pierwszy. Jednak na pewno nie powiedziałbym, że Niemcowi brakowało rozumu.
Wygrał ten, który nie przegrał ani jednego meczu więc uważam, że sprawiedliwie. Zwłaszcza, że wzbogaciłem się na tym o 4 pakiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W finale A8 mocno pechowo, zwłaszcza w meczu Priest-Mage, gdzie szanse na hero card wynosiła bodajże 1/8 dla Kacpra i 1/20 dla Bunnyego, a Niemiec dobrał portret jako pierwszy. Jednak na pewno nie powiedziałbym, że Niemcowi brakowało rozumu.
Wygrał ten, który nie przegrał ani jednego meczu więc uważam, że sprawiedliwie. Zwłaszcza, że wzbogaciłem się na tym o 4 pakiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- 3
Te mistrzostwa co teraz są, to na nie sie głosowało wybierając reprezentacje czteroosobową dla swojego kraju? ;d Bo nie pamiętam czy głosowałem, a Kacper ładnie leci
#hearthstone
#hearthstone
- 5
Brawo Kacper!
#hearthstone
#hearthstone
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Brawo brawo A8. Koleś idzie jak brzytwa. Poprzedni mecz 3:0. Obecnie 2:0 nieźle I tak ma już w kieszeni 12,5k dolców a za chwilęto podwoi :D
#hearthstone
#hearthstone
- 1
@CreativePL: juz ma pewne 40 tysi $$ :D
- 3
eh, a liczyłem że Turna wygra i r---------i Vipera i tę jego cwaniakowatość
#hearthstone
#hearthstone
@HaPPe:
Viper miał rację. Turna jedyny z EU, który się nie zakwalifikował na mistrzostwa. O ile Turnie dobrze szło tymi aggro deczkami tak Even Warlockiem zagrał cienko.
Swoją drogą Viper też się mądrzył, a miał więcej szczęścia niż umiejętności. Dosyć na farcie ten awans.
A8 i Bunny zasłużone awanse. Bardzo dobre zawody.
Viper miał rację. Turna jedyny z EU, który się nie zakwalifikował na mistrzostwa. O ile Turnie dobrze szło tymi aggro deczkami tak Even Warlockiem zagrał cienko.
Swoją drogą Viper też się mądrzył, a miał więcej szczęścia niż umiejętności. Dosyć na farcie ten awans.
A8 i Bunny zasłużone awanse. Bardzo dobre zawody.
Myślałem, że mirror tych z-------h szamanów będzie nudny na HCT, ale jedna z zabawniejszych gier xd
#hearthstone
#hearthstone
@dante60-3:
Clown fiesta. Mi się to wcale nie podoba. Jednak pocisk z wczorajszego zagrania Kelesetha przez "niewidomego" gracza pierwsza klasa (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Clown fiesta. Mi się to wcale nie podoba. Jednak pocisk z wczorajszego zagrania Kelesetha przez "niewidomego" gracza pierwsza klasa (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
- 0
@pauleta19: fakt, dobry komentarz xd lepsze to, niż czekanie kto pierwszy ma combo, bo raczej dużej interakcji między nimi nie ma w tym meczapie.
- 4
Moje pierwsze 12 wygranych i do tego 12-0. Ostatnio moje win ratio na arenie wychodziło ponad 63%. Od teraz jestem ekspertem, zachęcam do zadawania pytań.
#hearthstonearena #hearthstone
#hearthstonearena #hearthstone
źródło: comment_xJkJtivBiHxdWPvk7yGTBjtCHi7gcPNp.jpg
Pobierz- 0
@MadIen: fajny bo bogaty chad 12 winow na arenie zrobil a jak przyjdzie do ciebie prosty chlopak piwniczak to pewnie na niego nawet nie spojrzysz, typowe rozowepaski ehhh...
@Nuff: jeśli nie możesz znieść mnie gdy kończę arenę 0-12 to cholernie nie zasługujesz na mnie gdy kończę z wynikiem 12-0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone Niezaksięgowało mi wyboru mistrza >.>
- 0
@xGreatx: https://playhearthstone.com/pl-pl/esports/tournament/hct-summer-championship-2018/choose-your-champion Jeśli się nie mylę to po zalogowaniu powinien się pokazywać portret gracza którego wybrałeś. U mnie jest pusty, mimo, że wybrałem Polaka.
- 1
@Rak_Codzienny: Na reddicie czytałem, że tam nie wyświetla już kogo się wybrało:
https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/8ukgjp/2018_hct_summer_championship_june_28_july_1/e1m01bn
https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/8ukgjp/2018_hct_summer_championship_june_28_july_1/e1m01bn
















