SZANSA NA DORANIE 1 HEXA Z 2 DOBIERAJĄC 15 KART<DOBRANIE LICH KINGA W 10 KART Z RAMPĄ

TA GRA TO PATOLOGIA.
#hearthstone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CreativePL: no to big spell mag też nie powinien mieć dużych problemów jeśli do 4 tury nie zhighrolluje divine shielda z młotka na szerokim boardzie. Hard mulligan na kruki,doomsayera i stonehilla powinny dać radę
  • Odpowiedz
To uczucie gdy widzisz graczy robiących 30-10 w drodze do legendy big druidem, a ty wykręcasz 0-7 bo w żadnej grze nie dobrałeś dobrej rampy i dwa hatchery zawsze wchodzą na rękę XDDD
#hearthstone
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@reett: rogue to chyba najlepsza klasa jeśli chodzi o grind na nowym serwerze (ale nie dla nowego gracza) - miracle nie dość że jest bardzo mocny, to jeszcze tani
  • Odpowiedz
Z racji tego, że dziś o północy kończy się event, można wyrwać darmowy bilet na arenę, wystarczy obecną porzucić na wyniku x-2, zapisy na arenę pewno zamkną kilka godzin wcześniej więc warto się pośpieszyć
#hearthstone
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fiktorianin:

W finale A8 mocno pechowo, zwłaszcza w meczu Priest-Mage, gdzie szanse na hero card wynosiła bodajże 1/8 dla Kacpra i 1/20 dla Bunnyego, a Niemiec dobrał portret jako pierwszy. Jednak na pewno nie powiedziałbym, że Niemcowi brakowało rozumu.

Wygrał ten, który nie przegrał ani jednego meczu więc uważam, że sprawiedliwie. Zwłaszcza, że wzbogaciłem się na tym o 4 pakiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Te mistrzostwa co teraz są, to na nie sie głosowało wybierając reprezentacje czteroosobową dla swojego kraju? ;d Bo nie pamiętam czy głosowałem, a Kacper ładnie leci
#hearthstone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brawo brawo A8. Koleś idzie jak brzytwa. Poprzedni mecz 3:0. Obecnie 2:0 nieźle I tak ma już w kieszeni 12,5k dolców a za chwilęto podwoi :D
#hearthstone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HaPPe:

Viper miał rację. Turna jedyny z EU, który się nie zakwalifikował na mistrzostwa. O ile Turnie dobrze szło tymi aggro deczkami tak Even Warlockiem zagrał cienko.

Swoją drogą Viper też się mądrzył, a miał więcej szczęścia niż umiejętności. Dosyć na farcie ten awans.

A8 i Bunny zasłużone awanse. Bardzo dobre zawody.
  • Odpowiedz
@MadIen: fajny bo bogaty chad 12 winow na arenie zrobil a jak przyjdzie do ciebie prosty chlopak piwniczak to pewnie na niego nawet nie spojrzysz, typowe rozowepaski ehhh...

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nuff: jeśli nie możesz znieść mnie gdy kończę arenę 0-12 to cholernie nie zasługujesz na mnie gdy kończę z wynikiem 12-0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz