jest tu legelne sprzedawanie kont? mam dość dobre konto, nieużywane od kilku ekspansji co teraz wyszły, ale na stare dość fajne karty są, dużo złotych legend etc, na wild byłoby w sam raz, jak ktoś by był zainteresowany to PW, płatność PSC/paypal/przelew
#hearthstone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Typ gra letnie mistrzostwa świata i robi kopie kelesetha z talii XDDDDD przecież za taki play powinien p-------c 0:3 I zostać zrelegowany do rank 25.
#hearthstone
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@F0rT3hW1n: xD beka z typa niezła :D ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba ze 4 missplaye w tym pojedynku.
Oby kacpeł wygrał

Całe szczęście, że gra z niewidomym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w nawiązaniu do tego wpisu, pełne combo udało się tylko raz zagrać, efekt poniżej XD run skończył się na 6-3, głównie przez swoją głupotę i chciwość - np. trzymałem Shudderwocka na ręcę czekając na Grumble, mimo że rzucając go na stół zrobiłby dodatkowe 3 kopie. ale frajda z decku 10/10
#hearthstone
shichibukaii - w nawiązaniu do tego wpisu, pełne combo udało się tylko raz zagrać, ef...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bądź mną
Wyjeb kilka piwerek
A zrobię sobie even locka
Wejdź w kolekcję
Wpisz "grey"
Zapomnij że jest Tess dla rogala
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mistrzostwa HTC i czat na oficjalnym kanale to kopalnia beki, trolle dają radę :D

Turna z Włoch gra, a ci Spamują GOGO Mexico, Mexico win, Mexico vs Girl 1:1 itd...
Brakuje jeszcze tylko Thijs i COME ON KOLENTO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli na początku sierpnia ma się pojawić kolejny dodatek, a Blizzard przeważnie zapowiada go miesiąc wcześniej to można chyba zaryzykować, że w przyszłym tygodniu poznamy tytuł nowego rozszerzania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach