zombestia

@xyzzy: tylko jednak one dodatkowo łączą battlecry, deathrattle itp. Subtelna różnica, ale w MtG subtelne różnice w mechanikach mają inne nazwy
  • Odpowiedz
@xyzzy: Strasznie naciągana ta zombestia bo ani nie możesz zagrać wybranych kart oddzielnie ani nie możesz jej rzucić na już zagranych stronników (a z tego co zrozumiałem tutaj po prostu stroników będzie można użyć jak buffów w rodzaju "Daru Królów"). Już bardziej by chyba pasowało Power of the wild.
  • Odpowiedz
@kulaty: działa, ale też w poniedziałek zaczyna się prime day w amazonie więc może będzie można taniej dostać za pomocą amazona jak zrobią jakiś coins back albo zniżkę (choć ostatnio amazon nie sypie już tak promocjami jak kiedyś)
  • Odpowiedz
Taki protip - Doradzam zachowywać takie questy jak 80g, 100g czy za paczke i ich nie wykonywać. Już niedługo rozpocznie sie midsummer festival, a to oznacza podwójny gold za zadania. 160 za 160 jest bardziej kuszące niż 80 za 80 :)
#hearthstone
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kapecfc: normalnie też uważam, że ta karta to crap bo ty tracisz karte, a przeciwnik ma mane za darmo, ALE - jeśli stworzymy sobie jakiś specyficzny deck np. Big druida to ta karta okaże się wcale nie taka zła, pierwsza tura to + wild growth, 2 tura nasycenie i mamy 8 many. Ja bym tej karty tak od razu nie skreslał
  • Odpowiedz
Czekam jak nigdy na ten dodatek, moze w koncu powroci moja ulubiona talia czyli aggro shaman.
Zeby lepiej zobrazowac wybrazcie sobie
-tura 9 nowa legendarka i 2 x lava burst na rece za 15 w twarz
-w 5 wrzucamy doomhammer, 7 tura nowa legenda rockbiter + rockbiter 22 w ryj
-jakies randomowe tokeny np. te 1/2 nowa legenda + bloodlust z 4 totemami 25 w ryj w 8 turze
A wiecie co
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach