Aktualna bójka pokazuje jak kijowo zaprogramowany jest Hearthstone. Normalnie pierwsza tura trwa około 45 sekund. Czas który zajmuje ładowanie animacji jest dodawany do tury. Przed chwilą sprawdzałem na Deck Trackerze, że tura przeciwnika trwała około 80 sekund. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że przez to moja tura została skrócona o co najmniej kilkanaście sekund.

#hearthstone
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pauleta19: Ten silnik HS'a to jakaś tragedia, jakakolwiek aktualizacja, która zmienia np. koszt karty potrafi ważyć 1,5 GB. Dodatkowo gra potrafi freezować zaraz po włączeniu na jakimkolwiek PC. Wczoraj nawet udało mi się wyfarmić 170 golda mimo, że limitem jest 100, także ten ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie odnoszę wrażenie, że hearthstone jest robiony po jak najmniejszych kosztach, byle by przynieść jak największy zysk twórcy.
  • Odpowiedz
@Fiktorianin: @Nedrav: Hs jest na unity co zapewnia multiplatformowość out of box. Wątpię żeby Team 5 od tak z tego zrezygnował,pomijając że mobilki dają im wagon kasy z pakietów.
  • Odpowiedz
Mirki grałem kiedyś w #hearthstone i to dość dobrze (regularna legenda itd.). Pozbyłem się tamtego konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tu pytanie:
Długo zajmie sklejenie sensownego decku którym można się wbić do legendy grając od zera? Załóżmy, że średnia z aren będzie wynosiła 7 winów.
Warto wracać, czy zajmie mi to wieczność i lepiej sobie dać spokój?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Scoffer: tzn, zeby miec kolekcję kart itp to wiadomo, ze na f2p zajmie to wieki, ta gra jest tak zrobiona by wyciskać $$ z ludzi, ale zeby pogrindowac do legendy to jakims budżetowcem zoolock czy aggro hunterem bez problemu.
  • Odpowiedz
@Fiktorianin: jeżeli jest to event tylko dla Brazylii to czemu napis jest po angielsku, a nie portugalsku? A poza tym, nawet jeśli to prawda to Blizzard powinien i tak na dniach ogłosić nowy dodatek jeśli chcą zgodnie z harmonogramem wydać jeszcze 2 do końca roku
  • Odpowiedz
@MaxDamage:

jeżeli jest to event tylko dla Brazylii to czemu napis jest po angielsku, a nie portugalsku?


Nie wiem - może dlatego, że event odbywa się w Brazylii ale przyjść na niego może
  • Odpowiedz
Skillowa gra, wtasowujesz typowi 10 1/1 tokenów do decku, gra na top decku i przez 5 tur nie wyciąga ani jednego xDDDDDDDDDDDD
#hearthstone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuhwa zapomniałem że jak łotrem zagram kartę bohatera przeciwnika to Tess wtedy zagra karty łotra xD
#hearthstone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach