#hearthstone #gry
Niedawno zacząłem grać w hearthstone i po kolei każda klasę expie sobie do 10 lvl, wszystko szło fajnie, został mi już tylko kapłan aż tu nagle od wczoraj losuje mi samych koxow że super imba taliami z kosmosu ( _)
Wytłumaczy ktoś o co chodzi?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@parlament: jak masz mało kart, a lubisz grać warriorem to gromasha możesz śmiało wrzucać do każdego decku i nie ma się co przejmować, czy jest w mecie, czy nie jest - i tak nie złożysz decku z mety, a ta karta jest sama w sobie bardzo mocna (połącz ją sobie np. z whirlwindem / animated berserker / cruel taskmaster) i na niższych rangach niejednego możesz zaskoczyć takim zagraniem, to w
  • Odpowiedz
Dacie rady jak grać Aggro Shamanem na Wildzie? Bo niby dużo trejduje, ale przeciążenia bardzo mnie blokują. Szybko tracę inicjatywę i brak mi kart w ręce - gram z topdecku. Męczę się na 24 randze.
#hearthstone
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirekzwirek8:

Jak męczysz się na 24 randze topowym deckiem to znaczy że coś źle robisz. Aggro Shaman to jest face deck i traduje się bardzo oszczędnie. Deck jest tak samo bezmyślny jak Tempo Mage. Starasz się przejąć inicjatywę w pierwszych turach. Minionami robisz tylko dobre trade'y, albo utrzymujesz board zabijając miniony przeciwnika removalem. Jak nie ma value tradów to idziesz w portret przeciwnika. Z czasem traci się inicjatywę na boardzie,
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8:

Nie jestem ekspertem od Wilda, nie przepadam za tym formatem. Aggro Shamanem grałem jakieś pół roku temu, ale widzę, że build się wcale nie zmienił. Sir Finley nie jest jakąś kosą, ale jest dobrą, uniwersalną kartą do aggro decków dla klas z nieagresywnym hero power. Gra m.in. w Aggro Shamanie, Murloc Paladynie i Pirate Warriorze. Plus tej karty jest taki, że można dynamicznie dostosować się do sytuacji od tego
  • Odpowiedz
Jak myślicie Mirki, czy ta karta ma jeszcze prawo bytu w HSie czy potrzebuje reworku? Tak samo Jade Blossom i Nourish. Czy archetyp rampy w u Druida nie potrzebuje reworka? Jak sądzicie? Nie żeby coś, uwielbiam Drutka, ale dochodzą słuchy, że coraz więcej graczy uważa mechanikę kart rampujących za coś, co zaburza całkowicie system gry maną w grze. Może podniesienie kosztu by pomogło?
#hearthstone
mirekzwirek8 - Jak myślicie Mirki, czy ta karta ma jeszcze prawo bytu w HSie czy potr...

źródło: comment_o9WtpE7HKNPDn8qq2v5qXr7wJVjvFmP8.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reddit też jęczy na cenę preorderu. Jak widać, jednak Blizz przegiął pałę także na zachodzie i w Ameryce z ceną. Jest tylko jedna różnica - ludzie z bogatszych krajów i tak kupią, bo dla nich ta cena nie jest tak zaporowa jak u nas. #hearthstone
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, od kogo kupujecie nowy dodatek? Allegrowicze podnieśli ceny do prawie 290zł, a startowały chyba od 250zł (mega bundle). Czy może od kogoś po za Allegro?

#hearthstone
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach