@Arbuzlele: w sumie to nie lepiej zagrać jakimś zwykłym magiem, a nie odd? To raczej tempo deck, w którym pozbawiasz się możliwości zbudowania tempa bo jeśli masz ulepszone hero power to pasuje go używać zamiast dostawiac stronnikow. No i do tego tracisz burst w postaci frostboltow i fireballi
No ale powodzenia, najpierw 11 a już niedługo 5 będzie regułą :D
  • Odpowiedz
@Minette: Strasznie trudna karta do oceny. Na pewno samo dobranie 2 kart za 4 many to średnia opcja ale może ktoś zbuduje jakieś ciekawe combo. Tak czy inaczej jak to ma działać to trzeba zbudować deck specjalnie pod to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zrobiłem jedynie tydzien w tygodniu podwójnego golda, i tak jakoś, nie mam jakiegokolwiek hypu na ten dodatek, mimo,że widzę mocne karty, i dobre jakoś tak mi odchodzi ochota od gry, bo wiem,że będzie pełno druida,a wszystkie archetypy którymi będę grał,będą miażdżone.( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hearthstone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak te chinczyki to przegrali tym szamanem? Zerknąłem to mieli 30 hp, pełna rękę i luz.. A pod koniec włączyłem to o------e made in china. Muszę, aż powtórkę obejrzeć.
#hearthstone
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@musiol108: właśnie obejrzałem i końcówkę, czyli od momentu jak rzucili wulkan, a nie hexa na edwina to strasznie słabo grali.. a jednocześnie Polacy trochę szczęścia mieli z tym cofnięciem slayera.
  • Odpowiedz
@Minette: co temu warlockowi dali ¯\_(ツ)_/¯ karta sama w sobie ciekawa w control decku, ale za droga (jakby kosztowała 6 byłaby fajna). Boostneli zoolocka, a control dostał w sumie póki co fajnego commona, no i ten epik jeszcze ujdzie co sie kopiuje.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rosikson wcześniej za golda jakieś pakieciki, pierwszy raz się szarpnąłem bo chciałem sobie humor jakoś poprawić XD
Ale gratuluję trzymania się postanowienia przez tak długi czas!
  • Odpowiedz
  • 1
@Rosikson ja tam nie wiem jaki jest fun z ciągłego grania nie swoim deckiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) gram jednym tylko po to żeby zadania wykonywać a reszta dla zabawy i satysfakcji że coś się udało swoim xD
  • Odpowiedz