Seems good #hearthstone
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
- 3
@Minette: Strasznie trudna karta do oceny. Na pewno samo dobranie 2 kart za 4 many to średnia opcja ale może ktoś zbuduje jakieś ciekawe combo. Tak czy inaczej jak to ma działać to trzeba zbudować deck specjalnie pod to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Może secret pal z droższymi stronnikami i tą kartą
@Blitzkrieg_93: W przeciwieństwie do złotej marchewy but objawił mi się kilka razy xD
- 1
@qbuteq szczerze wątpię - aggro może to łatwo zdominować a i wierzę w jakieś tech karty na koniec pokazywania... na razie robią efekt na papierze
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Zrobiłem jedynie tydzien w tygodniu podwójnego golda, i tak jakoś, nie mam jakiegokolwiek hypu na ten dodatek, mimo,że widzę mocne karty, i dobre jakoś tak mi odchodzi ochota od gry, bo wiem,że będzie pełno druida,a wszystkie archetypy którymi będę grał,będą miażdżone.( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hearthstone
#hearthstone
- 10
- 2
Co wybrać? ¯\_(ツ)_/¯
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_tc8KZ61P8kzVXJ4Ls2sDzKbl75X7Ah6m.jpg
Pobierz- 9
- 1
Wymienie zadanko: stresS#21960 (nie gram obecnie, ale zbieram golda na dodatek, więc preferuje szybki push)
#hearthstone80gold #hearthstone
#hearthstone80gold #hearthstone
@stresS: akceptuj albo dodaj xMakavelli#21592
- 0
nieaktualne, polecam kolege wyżej
@Dawidinho8: ciężka walka o tytuł snowflippera - to czy Faithful Lumi
Jak te chinczyki to przegrali tym szamanem? Zerknąłem to mieli 30 hp, pełna rękę i luz.. A pod koniec włączyłem to o------e made in china. Muszę, aż powtórkę obejrzeć.
#hearthstone
#hearthstone
- 1
@musiol108: właśnie obejrzałem i końcówkę, czyli od momentu jak rzucili wulkan, a nie hexa na edwina to strasznie słabo grali.. a jednocześnie Polacy trochę szczęścia mieli z tym cofnięciem slayera.
@musiol108: Ale oni nie liczyli na Combo - tylko na przetrwanie - musieli w chwili w której rzucili Hagate za 5 zapomnieć o OTK
#hearthstone
Skoro w opisie nie ma random, to oznacza, że będziemy mogli swapnąć ją z wybranym stronnikiem z naszego decku?
Jeśli z randomowym to crap, jeśli z wybranym to OK.
Skoro w opisie nie ma random, to oznacza, że będziemy mogli swapnąć ją z wybranym stronnikiem z naszego decku?
Jeśli z randomowym to crap, jeśli z wybranym to OK.
źródło: comment_MapPpzVaVx3vTQ9tggGAodGQEEZi1aj7.jpg
Pobierz- 13
- 5
@mirekzwirek8: w hsie nie miałoby byc cos randomowego? no jak to tak. Wiadomo że byłoby bez sensu jakbyś mógł sobie wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
XD Ten BlackFireIce to za każdym razem jak go oglądam się ośmiesza XD
Taki był pewny że na luzie matchup
#hearthstone
Taki był pewny że na luzie matchup
#hearthstone
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@evolusin: patostreamer chyba ;]
- 4
@paczesik: Goya nie ma "Random" w opisie. Ogólnie to niezbyt widzę zastosowanie dla tej karty.
@Minette: co temu warlockowi dali ¯\_(ツ)_/¯ karta sama w sobie ciekawa w control decku, ale za droga (jakby kosztowała 6 byłaby fajna). Boostneli zoolocka, a control dostał w sumie póki co fajnego commona, no i ten epik jeszcze ujdzie co sie kopiuje.
@xxxDonVasyl69pl: dobrze że nie mirror, tylko przynajmniej jedni grają na questcie...
- 4
O K---W ALE WYBÓR #hearthstone
źródło: comment_Enmnu0FPCon6oIb4bOcg34sftC33hUol.jpg
PobierzWarte obejrzenia, bardzo fajnie zrobione, video z ujawnienia tego nowego spella legendarnego do maga.
#hearthstone
#hearthstone

konto usunięte via Android
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Rosikson wcześniej za golda jakieś pakieciki, pierwszy raz się szarpnąłem bo chciałem sobie humor jakoś poprawić XD
Ale gratuluję trzymania się postanowienia przez tak długi czas!
Ale gratuluję trzymania się postanowienia przez tak długi czas!
- 1
@Rosikson ja tam nie wiem jaki jest fun z ciągłego grania nie swoim deckiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) gram jednym tylko po to żeby zadania wykonywać a reszta dla zabawy i satysfakcji że coś się udało swoim xD
- 7






























Pierwszy raz w życiu wybiłam 11 rangę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale powodzenia, najpierw 11 a już niedługo 5 będzie regułą :D