Gram właśnie Shawem w przygodę, siódmy boss - Gnomokrad. Gość przyzywa cały board gnomów za 4 mamy i stronnikiem z szarżą (ten z mroźnego tronu z szarżą i lifestealem) leci lethal w face POMIMO TAUNTA xD
W życiu nie czułem się tak oszukany
#hearthstone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O północy koniec eventu na golda x2 za zadania na EU ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na serwerze Azja właśnie się zakończył, więc korzystacie Mireczki póki można
#hearthstone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#hearthstone
Miałem dwa lata przerwy w grze, teraz wrocilem i dobiłem do 2. Rangi (wczesniej utykalem koło 10.) więc zacząłem marzyć o legendzie i tak się zastanawiam:

Czy po wejściu dodatku łatwiej w pierwszych dniach przebić się z 5 na legende używając starej dobrej talii bo wszyscy rzucają się na nowe karty, ktorymi nie do końca potrafią dobrze grać? Jak to wyglądało wczesniej?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mirkomil: Początek dodatku -> ludzie biorą decki od streamerów -> nie ogarniają decków lub też są zbyt greedy -> aggro może farmić łatwe winy
  • Odpowiedz
@Mirkomil:

Wbicie legendy mocnym aggro deckiem w dniu premiery dodatku jest równie dużym osiągnięciem jak dla Adama Bieleckiego zdobycie Śnieżki. Problem z wbiciem legendy deckiem z poprzedniego dodatku jest taki, że aktualnie nie ma żadnej tier S listy, który miotałaby metą jak szatan. Najłatwiej to osiągnąć nowym albo zmodyfikowanym aggro deckiem. Jak wychodziło Witchwood Odd Paladynem zdobyłem legendę z trzema porażkami. W dniu premiery Un'Goro jak nie miałem innej listy
  • Odpowiedz