Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 35
- 267
Zawsze mnie śmieszy jak Blizzard wmówił ludziom, że HS to gra F2P ( ͡° ͜ʖ ͡°) #hearthstone #worldofwarcraft
źródło: comment_OHvHZwF6lDFE7alVTNUKhJhCTQ79pCHt.jpg
Pobierz- 112
@NoKappaSoldier73: za trzy minuty będą komentarze, że przecie ja ani złotówki nie wydałem, a mam decki z tier 1, można, trza areny grać, skill się liczy i szacunek ulicy.. i inne p---------e, że jeszcze trzeba podziękować, iż instalacja jest darmowa
@NoKappaSoldier73: ta gra to wyciskasz kasy, jak ja czytam na reddit, ze ludzie wydaja po ok 300ojro na 1 dodatek to mnie śmieszy. Jak ktos gra chociaz 2 lata f2p to moze sobie zrobic kilka tier 1 deckow nie wydajac kasy, gorzej maja Ci ,co chca wskoczyc (nowi gracze) od razu na wyższy lvl do hs'a wtedy trzeba wydac sporo na paczki niestety, np teraz jakby totalnie nowy gracz chciał
O S T A T N I A S Z A N S A abyś wydał 80 dolców na grę f2p. Śpiesz się, warto!
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_w5wWN7k2b9dafWV2Hl1mvR3Ih9zJTn4E.jpg
Pobierz- 1
6
Polak powalczy o Astona Martina w turnieju Hearthstone'a

Wicemistrz HCT Summer Championship 2018, Kacper "a83650" Kwieciński został zaproszony do wzięcia udziału w organizowanych przez NetEase zawodach CN vs EU Championship 2018, których nagrodą główną będzie sportowy samochód marki Aston Martin!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
@Dawidinho8: aktualne?
- 0
@Pan_Szyneczka aktualne, ale nie mam teraz czasu zagrać :) chyba najprędzej w niedzielę
5:33 xD
#hearthstone
#hearthstone

@Fiktorianin: oddelegowali do tego zadania jakiegoś biednego stażyste i zanim skończył kod to już nie było czasu na testy xD
- 4
No elo.
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_BY8A969APfh40HJeqft3OrLds4sEtlCm.jpg
Pobierz- 1
Paczka za questa z pokonaniem 3 bosow, trochę chwalesie #hearthstone
źródło: comment_qXrwGZvD8on6JOl7Ho1OgLsqBsPZc9o5.jpg
Pobierz@rskkk: O Malygos, karta, która w nadchodzącym dodatku będzie rulowała metę.
- 2
Jak tam wam idzie oszczędzanie przed nowym dodatkiem? Czy może zdecydowaliście się wydać $ na płatne pakiety? U mnie osobiście prawie 2,5k golda i 500 pyłu
#hearthstone
#hearthstone
- 1
@CreativePL: 15k golda, 50k pyłu.
@CreativePL: mam 7k golda i 19,5k pyłu
- 3
Proste pytanie do ludzi, którzy jeszcze w to grają.
#hearthstone
#hearthstone
Czy według ciebie hearthstone jest pay2win?
- TAK 37.2% (51)
- NIE 62.8% (86)
- 9
@Glacial: Nie bo nie ma kart, które można zdobyć tylko za hajs. Dziękuję, temat zamykam.
@Glacial:
Nie wydałem nawet złotówki na Hearhtstone i mam kilka topowych decków, którymi wbiłem legendę. Nie jest P2W, ale zdecydowanie jest zbyt drogi dla tych którzy kupują pakiety i zbyt czasochłonny, dla graczy F2P.
Nie wydałem nawet złotówki na Hearhtstone i mam kilka topowych decków, którymi wbiłem legendę. Nie jest P2W, ale zdecydowanie jest zbyt drogi dla tych którzy kupują pakiety i zbyt czasochłonny, dla graczy F2P.
Typowa siódma tura.
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_McQxyTW44tVblCh8nq5Otl07Hr9Kxk72.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 3
Szykują się zmiany na arenie klik #hearthstone
- 8
Taki pakiecik z bójki
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_3XRIy4r1HSKN9dnbcBWgMX3qCY7r7ZlV.jpg
Pobierz- 5
You gotta be kidding
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_sasjVX6nj4nSeQEI7hF078CqcUdyH7lM.jpg
PobierzNawet śmiechłem :>
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_uFfqnbaYfsdcBIuiJHS34vYymo4gEsU5.jpg
Pobierz- 6
- 2
- 2




















Gotowy na następny dodatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe czy malygos będzie aż tak OP jak wiele osób podejrzewa... Ja osobiście trzymam kciuki za tę karte - ale jak to ma być kolejny OP druid to lepiej nie....
źródło: comment_uOvYeJW3oVi7WyGbBSCWpGXaO39LdhKg.jpg
Pobierzi bedzie to wygladac tak imo: aggro > combo decki, combo>control, control>aggro, znowu papier kamien nożyce