@kajtek14102: no nie raz były za mocne decki, tworcy hs'a imo nie potrafią zbalansować rozgrywki, teraz wystarczyło nie dawać druidowi dociągania 7,8,9,10 miniona w tym epiku i byłoby cacy
i bedzie to wygladac tak imo: aggro > combo decki, combo>control, control>aggro, znowu papier kamien nożyce
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: za trzy minuty będą komentarze, że przecie ja ani złotówki nie wydałem, a mam decki z tier 1, można, trza areny grać, skill się liczy i szacunek ulicy.. i inne p---------e, że jeszcze trzeba podziękować, iż instalacja jest darmowa
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: ta gra to wyciskasz kasy, jak ja czytam na reddit, ze ludzie wydaja po ok 300ojro na 1 dodatek to mnie śmieszy. Jak ktos gra chociaz 2 lata f2p to moze sobie zrobic kilka tier 1 deckow nie wydajac kasy, gorzej maja Ci ,co chca wskoczyc (nowi gracze) od razu na wyższy lvl do hs'a wtedy trzeba wydac sporo na paczki niestety, np teraz jakby totalnie nowy gracz chciał
  • Odpowiedz
Jak tam wam idzie oszczędzanie przed nowym dodatkiem? Czy może zdecydowaliście się wydać $ na płatne pakiety? U mnie osobiście prawie 2,5k golda i 500 pyłu

#hearthstone
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proste pytanie do ludzi, którzy jeszcze w to grają.
#hearthstone

Czy według ciebie hearthstone jest pay2win?

  • TAK 37.2% (51)
  • NIE 62.8% (86)

Oddanych głosów: 137

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glacial:

Nie wydałem nawet złotówki na Hearhtstone i mam kilka topowych decków, którymi wbiłem legendę. Nie jest P2W, ale zdecydowanie jest zbyt drogi dla tych którzy kupują pakiety i zbyt czasochłonny, dla graczy F2P.
  • Odpowiedz
@Iperyt:

Super. Wreszcie Blizzard podzielił się danymi z graczami. Co prawda w mało przystępnej formie, ale zawsze coś. Najciekawszy jest podziała na koszyki nowych kart.
  • Odpowiedz