Ej raczej w tym dodatku nie opłaca się kupować już pakietów - w sumie mam wszystkie "grywalne" karty z tego dodatku - a nie jest ich dużo - jakoś z tego dodatku, może gra jedna - dwie karty na deck.
#hearthstone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fiktorianin: Z fatygi już chyba 6 dostawał, więc faktycznie można było to zrobić na dwa sposoby, z tym że byłem podekscytowany tym, że się uda, więc nawet nie spojrzałem jakie hero power miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dobry, powiedzcie mi czy to pewne, że już nie będzie przygód za golda jak kiedyś?

Grałem sobie jakiś czas temu i uzbierałem zapasik golda, żeby właśnie móc kupić od razu całą przygodę gdyby taka wyszła. Potem jakoś przestałem grać na dłuższy czas i kilka miesięcy temu znowu zacząłem. Kasa się zbiera i nie wiem czy wydać całość na karty, aktualne lub poczekać do kwietnia, czy trzymać cały czas trochę tego zapasu...

#
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asxz: nie ma już przygód za golda, są 3 duże dodatki w ciągu roku, czasami wskoczy jakaś darmowa przygoda wraz z premierą dodatku.
  • Odpowiedz
@asxz: aktualnie blizzard nic nie ogłaszał, by mieli powrócić do przygód, czy to jest pewne, że już nigdy przygody nie wrócą - pewne nie jest, ale mało prawdopodobne, żeby wróciły.
  • Odpowiedz
#hearthstone

Nie wiem czy to pech czy co.
4x dustowalem Celestie, dzisiaj po raz 5 wyleciała mi tym razem złota. Nie wiem czy to jakaś klątwa czy co. Tym razem zostawię ją do nastepnego dodatku chociaz wątpię że będzie grana.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach