Jacy są jeszcze streamerzy/pro trzymający się zwykle jednej klasy niezależnie od mety? #hearthstone
Priest - Zetalot
Mage - Apxvoid
Warrior - Fibonacci
Rogue - MrYagut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bosek: miałem identyczną sytuację jak na screenie i też byłem pod wrażeniem tego rewolucyjnego ficzera. Niestety moja nowo odnaleziona wiara w Blizzard nie wytrzymała próby czasu, bo kiedy spróbowałem odświeżyć jeden z questów to zwyczajnie mi go w------o.
  • Odpowiedz
@Fiktorianin:

Najbardziej mnie ciekawi jak Blizzard rozwiąże problem z portretami DK. Nie wyobrażam sobie, żeby część klas nimi dysponowała (Shaman, Warrior, Hunter), a pozostałe 6. nie miało takich generatorów value. Powinni wycofać te karty ale pewnie dostaniemy kolejną porcję DK. Na początku bardzo podobały mi się te karty, ale po kilku miesiącach już było wiadome, że są błędem. W HS już nie ma znaczenia kto lepiej dysponuje zasobami, a to
  • Odpowiedz
@Emerszz: We'll get a special tavern brawl quest each week for the next 3 weeks.
The brawl quest rewards you with a Rastakhan's Rumble pack. You need to play 3 brawl matches to complete it.
  • Odpowiedz
@Emerszz:

Nie da się. Whizbang daje pograć kilkoma deckami, którymi dałoby się wbić legendę, ale jest ich za mało. Nawet jak będziesz mieć nimi wysokie win ratio to w puli jest też masa decków bez win condition które zaprojektowały bezmógie yeti.

Blizzard nie wypuściłby jednej karty, która pozwalałaby osiągać dobre wyniki i grać wieloma taliami. Karta służy jedynie do testowania talii i do zabawy dla nowych graczy.
  • Odpowiedz
  • 4
@Emerszz jw, problemem jest to, że niektóre talie mają strasznie niskie wr. Tu jest z wcześniejszej puli decków screen, gdy spell hunter był top tierem no i widać, że są też decki które mają wr rzędu 20%. W teorii streamerzy pokazywali, że da się dobić do legendy, ale oprócz umiejętności i znajomości decków, trzeba mieć też odrobinę szczęścia przy ich losowaniu
Ajlson - @Emerszz jw, problemem jest to, że niektóre talie mają strasznie niskie wr. ...

źródło: comment_PXxplTd2kBzUiWnUUxx5aZzXRrGJe4bk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@diofantos: wydałem bodajże pieniądze na Pakiet Powitalny za 5 EUR. Resztę wszystko wyfarmiłem za golda, zwykle co dodatek otwieram 60+ pakietów i od razu zbieram na następny. Nie ukrywam, że początki w tej grze nie należą do najłatwiejszych, ale istnieją decki budżetowe, które przy poznaniu mechanik pozwalają na wbicie jako takiej rangi.
  • Odpowiedz
@Fiktorianin: szkoda, myslalem ze jakos zwiekszyli szanse na wieksze zadania goldowe z okazji eventu bo na poczatku dostawalem same 100g i 80 xD ale to blizzard wiec w sumie o czym ja myslalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marcines: najlepiej jak sie trafi zadanie za 60 to go nie wykonywać tylko zostawić aż do zapelnienia slotów na questy. Jak masz 3 sześdziesiątki to o wiele większa szansa na zadanie za 80 i więcej (bo nie da sie miec dwoch tych samych questow) niż znów za 60. No i oczywiście odwrotnie też to działa, zadania za 100 i 80 najlepiej wykonywac od razu.
  • Odpowiedz
@joineroo: spodziewałbym się w tym bądź następnym tygodniu jakiejś zapowiedzi odnośnie nowego roku (w sensie roku w standardzie), a za jakiś miesiąc zapowiedź dodatku, może nawet ciutke szybciej.
  • Odpowiedz
  • 1
Mam ciekawe pytanie do ekspertów Paladyna. ( ͡º ͜ʖ͡º) Mianowicie brakuje mi owych epików a koniecznie bym zagrał na nowej mecie czymś mniej hardcore niż to co zrobiłem w załączonym zrzucie nr.2
#hearthstone

Bonus: Może ktoś ma ochotę na znajomość TomgTp#2624
Zapraszam i z gór dziękuję za pomoc.
TomgTp - Mam ciekawe pytanie do ekspertów Paladyna. ( ͡º ͜ʖ͡º) Mianowicie brakuje mi ...

źródło: comment_aG2fIOp9dyanRJsZTCYTRmuOmusaLOHP.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TomgTp: jeżeli nie masz tego epika to także można wyrzucić tego z furią wichru i ewentualnie zastąpić go tym co ma 2/3 i więcej ataku jak jest ranny.. możesz saronitów wrzucić albo drugiego grzybka, ewentualnie jakąś tech kartę - mc techa, silence, niszczenie broni, czy to liroja. Można także tyriona zastąpić lich kingiem, bo jednak lepiej siada w tej mecie.
  • Odpowiedz