Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
- 4
Używał ktoś HearthArena do tworzenia decków? Legitne to? Czy bany leco?
#hearthstone
#hearthstone
@thisismaddnes: Ale z Ciebie Słoń Złośliwy
Coldarra drake i hero power w twarz ile się da,nie zdążyłem go dobić w tej turze ale w następnej już tak,nie powiem nieco dziwna ta bójka
#hearthstone
#hearthstone
- 2
O co chodzi? XD
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_GMRDQbwuS5lzyKm3sHLIVd6g6WrHY4W3.jpg
Pobierz@AnoniGiovanni: Chyba długo nie grał bo to stary quest
@AnoniGiovanni: te 5 paczek to z zimowej uczty - event chyba na Boże Narodzenie.
Kolega dawno gry nie odpalał ;)
Kolega dawno gry nie odpalał ;)
Jacy są jeszcze streamerzy/pro trzymający się zwykle jednej klasy niezależnie od mety? #hearthstone
Priest - Zetalot
Mage - Apxvoid
Warrior - Fibonacci
Rogue - MrYagut
Priest - Zetalot
Mage - Apxvoid
Warrior - Fibonacci
Rogue - MrYagut
@Jednobrewy Rogue - jalexander
- 0
@mirekzwirek8: Duwin - Hunter
Hekkar nie zadaje wzmocnionych obrażeń przez Velena ani Malygosa. Trochę się zawiodłem( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_aRjc7m5QNu7vAeIRojl5cB2kwI25El1y.jpg
Pobierz- 2
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci zmienili to w ostatniej aktualizacji ://
Z bójki dostałem Mełko, ale jakie miłe zaskoczenie gdy dziś dostałem quest na golda i pył.
#hearthstone
#hearthstone
No jak tam somsiedzie pakiet z bójeczki hehe #hearthstone
źródło: comment_0XhsiMh4AgsDHFHmZtczZZzDU5sBTfmz.jpg
Pobierz@wpgg: Przed nerfem jedna z najsilniejszych kart w historii hsa imho. A animacja złota jest zajebista, ma fajne czerwone okularki( ͡° ͜ʖ ͡°)
@youknowthisxd: wybierałeś sam jakiego stronnika chcesz przemienić, a przemiana była również losowa
- 3
@Antidolum: jest i to miszczoska
@nietolerancja: Blizzard jak zwykle ma problem z balansem, mag jest zdecydowanie OP.
- 9
Czyżby team 5 bał się zwolnień i w końcu zaczął coś robić XD?
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_aU3wxMEIT31pdAuQCSPaQFO6QyFmzzUc.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Fiktorianin: kilka dni temu Blizzard zwolnił kilkaset osób, w tym trochę z zespołu HS i HS Esports. Na tryb turniejowy i wielkie innowacje możemy poczekać..
@Fiktorianin:
Najbardziej mnie ciekawi jak Blizzard rozwiąże problem z portretami DK. Nie wyobrażam sobie, żeby część klas nimi dysponowała (Shaman, Warrior, Hunter), a pozostałe 6. nie miało takich generatorów value. Powinni wycofać te karty ale pewnie dostaniemy kolejną porcję DK. Na początku bardzo podobały mi się te karty, ale po kilku miesiącach już było wiadome, że są błędem. W HS już nie ma znaczenia kto lepiej dysponuje zasobami, a to
Najbardziej mnie ciekawi jak Blizzard rozwiąże problem z portretami DK. Nie wyobrażam sobie, żeby część klas nimi dysponowała (Shaman, Warrior, Hunter), a pozostałe 6. nie miało takich generatorów value. Powinni wycofać te karty ale pewnie dostaniemy kolejną porcję DK. Na początku bardzo podobały mi się te karty, ale po kilku miesiącach już było wiadome, że są błędem. W HS już nie ma znaczenia kto lepiej dysponuje zasobami, a to
wykonajcie sobie questy, bo chyba jutro kończy się ten festiwal i dzisiaj niby dostaniemy quest związany z brawlem, więc przyda się slot
#hearthstone
#hearthstone
- 0
@Emerszz:
Nie da się. Whizbang daje pograć kilkoma deckami, którymi dałoby się wbić legendę, ale jest ich za mało. Nawet jak będziesz mieć nimi wysokie win ratio to w puli jest też masa decków bez win condition które zaprojektowały bezmógie yeti.
Blizzard nie wypuściłby jednej karty, która pozwalałaby osiągać dobre wyniki i grać wieloma taliami. Karta służy jedynie do testowania talii i do zabawy dla nowych graczy.
Nie da się. Whizbang daje pograć kilkoma deckami, którymi dałoby się wbić legendę, ale jest ich za mało. Nawet jak będziesz mieć nimi wysokie win ratio to w puli jest też masa decków bez win condition które zaprojektowały bezmógie yeti.
Blizzard nie wypuściłby jednej karty, która pozwalałaby osiągać dobre wyniki i grać wieloma taliami. Karta służy jedynie do testowania talii i do zabawy dla nowych graczy.
@Emerszz jw, problemem jest to, że niektóre talie mają strasznie niskie wr. Tu jest z wcześniejszej puli decków screen, gdy spell hunter był top tierem no i widać, że są też decki które mają wr rzędu 20%. W teorii streamerzy pokazywali, że da się dobić do legendy, ale oprócz umiejętności i znajomości decków, trzeba mieć też odrobinę szczęścia przy ich losowaniu
źródło: comment_PXxplTd2kBzUiWnUUxx5aZzXRrGJe4bk.jpg
Pobierz@GramofonPannyJanki chodzi mi o realne pieniądze, czy da się normalnie w to grać nie wydając kasy? Kiedyś w to grałem ale krótko.
- 0
@diofantos: wydałem bodajże pieniądze na Pakiet Powitalny za 5 EUR. Resztę wszystko wyfarmiłem za golda, zwykle co dodatek otwieram 60+ pakietów i od razu zbieram na następny. Nie ukrywam, że początki w tej grze nie należą do najłatwiejszych, ale istnieją decki budżetowe, które przy poznaniu mechanik pozwalają na wbicie jako takiej rangi.
- 2
znerfili te zadania eventowe? juz od paru dni dostaje same 60g a jak rerolluje to tez 60 wchodzi..
#hearthstone
#hearthstone
- 0
@Fiktorianin: szkoda, myslalem ze jakos zwiekszyli szanse na wieksze zadania goldowe z okazji eventu bo na poczatku dostawalem same 100g i 80 xD ale to blizzard wiec w sumie o czym ja myslalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marcines: najlepiej jak sie trafi zadanie za 60 to go nie wykonywać tylko zostawić aż do zapelnienia slotów na questy. Jak masz 3 sześdziesiątki to o wiele większa szansa na zadanie za 80 i więcej (bo nie da sie miec dwoch tych samych questow) niż znów za 60. No i oczywiście odwrotnie też to działa, zadania za 100 i 80 najlepiej wykonywac od razu.
Wiecie kiedy wchodzi nowy dodatek w #hearthstone ? Bo nie wiem czy zbierać pieniądze już
- 8
@joineroo: Jest już za późno na to. Zbieranie golda na nadchodzący dodatek rozpoczyna się zaraz po wyjściu ostatniego dodatku.
- 1
@joineroo: spodziewałbym się w tym bądź następnym tygodniu jakiejś zapowiedzi odnośnie nowego roku (w sensie roku w standardzie), a za jakiś miesiąc zapowiedź dodatku, może nawet ciutke szybciej.
- 3
Wygrać combo deckiem bez combo to trzeba umieć :D Szczególnie, że nie mam w talii prawie żadnych mobów :D
(PS. 5 dmg na face zadał sobie sam z Kill Command w akcie desperacji :D)
#hearthstone
(PS. 5 dmg na face zadał sobie sam z Kill Command w akcie desperacji :D)
#hearthstone
źródło: comment_D0WiuPeSwhFiostjIVfMYAFSeApT5M1j.jpg
PobierzMam ciekawe pytanie do ekspertów Paladyna. ( ͡º ͜ʖ͡º) Mianowicie brakuje mi owych epików a koniecznie bym zagrał na nowej mecie czymś mniej hardcore niż to co zrobiłem w załączonym zrzucie nr.2
#hearthstone
Bonus: Może ktoś ma ochotę na znajomość TomgTp#2624
Zapraszam i z gór dziękuję za pomoc.
#hearthstone
Bonus: Może ktoś ma ochotę na znajomość TomgTp#2624
Zapraszam i z gór dziękuję za pomoc.
źródło: comment_aG2fIOp9dyanRJsZTCYTRmuOmusaLOHP.jpg
Pobierz@TomgTp: jeżeli nie masz tego epika to także można wyrzucić tego z furią wichru i ewentualnie zastąpić go tym co ma 2/3 i więcej ataku jak jest ranny.. możesz saronitów wrzucić albo drugiego grzybka, ewentualnie jakąś tech kartę - mc techa, silence, niszczenie broni, czy to liroja. Można także tyriona zastąpić lich kingiem, bo jednak lepiej siada w tej mecie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























#hearthstone
źródło: comment_0TMMA5cNeXmoNqpWdjZ30XsVdJsdP1cI.jpg
Pobierz