• 1
Mam ciekawe pytanie do ekspertów Paladyna. ( ͡º ͜ʖ͡º) Mianowicie brakuje mi owych epików a koniecznie bym zagrał na nowej mecie czymś mniej hardcore niż to co zrobiłem w załączonym zrzucie nr.2
#hearthstone

Bonus: Może ktoś ma ochotę na znajomość TomgTp#2624
Zapraszam i z gór dziękuję za pomoc.
TomgTp - Mam ciekawe pytanie do ekspertów Paladyna. ( ͡º ͜ʖ͡º) Mianowicie brakuje mi ...

źródło: comment_aG2fIOp9dyanRJsZTCYTRmuOmusaLOHP.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TomgTp: jeżeli nie masz tego epika to także można wyrzucić tego z furią wichru i ewentualnie zastąpić go tym co ma 2/3 i więcej ataku jak jest ranny.. możesz saronitów wrzucić albo drugiego grzybka, ewentualnie jakąś tech kartę - mc techa, silence, niszczenie broni, czy to liroja. Można także tyriona zastąpić lich kingiem, bo jednak lepiej siada w tej mecie.
  • Odpowiedz
@cowboysfromhell: bójka bedzie taka:

Miszczoska bójka – Seria trzech specjalnych Karczemnych bójek. Wybierzcie czempiona i okiełznajcie moc kapliczek loa, aby dowieść, które bóstwo jest najsilniejsze!

Co tydzień każdy czempion otrzyma nową talię i kapliczkę!
  • Odpowiedz
  • 3
#hearthstone po nerfie moim ulubionym agroo deckiem do Wilda okazał się stary dobry egg palek :D tylko że z dodatkiem tekala I olbrzymów. ♡

### Paladyn2
# Klasa: Paladyn
# Format: Dzicz
#
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@mirekzwirek8 1 dodatkowy see gigant 1 upiorny pająk/rozjemca aldorow i coś co wzmocni late game może być Tyrion albo dinozwiekszenia ale w tej konfiguracji może być słabsze od Wild odda. Zobacz co będzie pasowało do aktualnych przeciwników. Jak będą sami mech hunetrzy to zamiast dino nawet jakiś srebrytowy czempion do cleara i mini leczenia
  • Odpowiedz
@bosek: ten corridor creeper to troche smutne. Dostał OLBRZYMIEGO nerfa, a i tak jest jednym z najpopularniejszych epikow i to jeszcze z najwyzszym % win-ratio. To tylko pokazuje jak przegięty był w formie 5/5 ()
  • Odpowiedz
Czy jeśli mam założony sekret Spellbender a przeciwnik rzuci na stronnika Shadow Word: Death to spellbenderka zginie pomimo tego, że ma 1 ataku? Gram tyle czasu w tą grę i nie pamiętam jak działa ta interakcja.
#hearthstone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maestro_PM: taka samo będzie to wyglądać gdy będziesz miał zentimo. Rzucasz czar na jakiegoś stronnika spełniającego dane kryterium (w tym przypadku co najmniej 5 ataku), a stronnicy przylegli do niego również zostaną zniszczeni (niezależnie od posiadanego ataku).
  • Odpowiedz
ale ta obecna meta jest s---------a XD Było nieźle (nie mylić z dobrze) to postanowili zabić decki które radzą sobie najlepiej, zajebista robota bulwo, druid dobierający cały deck w 9 turze to kwintesencja fun and interactive XDDD
#hearthstone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry, kontynuuje wyzwanie ukończenia wszystkich heroicznych przygód używając tylko aktualnych meta decków.
Przypominam zasady:
1. Biorę kilka decków z neta i nie mogę ich modyfikować, żadnych kontr, tech card itp. itd.
2. Powiedzmy, że staram się brać decki do maksymalnie tieru 3.
3. Tylko standard decki, zero wilda o czym zapomniałem ostatnio wspomnieć.

Tych,
F.....n - Dzień dobry, kontynuuje wyzwanie ukończenia wszystkich heroicznych przygód ...

źródło: comment_QvhU4HurHq3PSHCJdwi8OMvEQtXso9K9.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Control Odd Warrior
AAECAYwWCqICkwTeBdPFAqLHAs/HApruApL4Ap74AqCAAwpLogT/B5vCAsrDAsrnAoP7Ao77Ap77ArP8AgA=

Zoolock
AAECAcn1AgKvBJziAg4whAHyBc4Hwgj3DMrDApvLAvfNAp/OAvLQAtHhAofoAu/xAgA=

Quest
  • Odpowiedz
Cieszę się, że Baku wypada ze standardu. Już mam dość słuchania tego jego kwestii na początku każdej gry ()
#hearthstone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VoreCC: widziałem jak thijs sobie nim pogrywał i jemu całkiem to szło np. https://www.twitch.tv/thijs/clip/FancyRockyPenguinBloodTrail . Tutaj mi bardziej chodziło o to, że część z kart w twojej wersji decku ma negatywną synergię i czasem się kombos może popsuć. Thijs miał pare kart na obrone np. 2x evasion i valeere, vanish i sap też dość defensywne karty.
AAECAaIHCLQD7QX3wQLAzALl0QKA0wLw5gLs/AILtAHEAc0DvQSbBcYFiAeGCdvjAt/jAt76AgA=
#
Kodzik thijsowej wersji, może z nim będzie Ci się lepiej grał.
bosek - @VoreCC: widziałem jak thijs sobie nim pogrywał i jemu całkiem to szło np. ht...

źródło: comment_BsUIr8X5cMlxIJPQxYnIHgyzMRGKbaun.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz