Siema Mirasy i Mirabelki,

Próbuje znaleść jakieś info o instalacji Amazon Firestick TV i używaniu go w Polsce - głównie prime,hbogo, netflix. Ma ktoś jakieś doświadczenia? Czy konieczne jest instalowanie kodi? I "jailbreak" firesticka?

#amazon #technologia #netflix #hbogo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ra_s: Nie zależy mi na iptv w zasadzie, głównie na usługach streamingowych tak jak wspominałem netflix, hgbogo itd. Nie wiem tylko czy trzeba się bawić w jakieś vpny, dnsproxy itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hawu: netflix działa normalnie ale HBO i prime musiałem doinstalować. O ile HBO rozumiem to prime z tej pre instalowane aplikacji mi nie działał.
Podepnij do konta na amazonie i już. Nie trzeba nic kombinować z vpn itp.
  • Odpowiedz
@turbosowa: nie chcemy ani tego, ani tego drugiego. Chcemy, żeby znowu było ciepło; żeby PiS dał sobie spokój i zaczął wygrywać wybory w innym kraju; chcemy mieć dużo pieniędzy przy minimalnym wysiłku. No i żeby zdrowie było, czas na wszystko i ludzie jacyś tacy, chociaż troszkę mądrzejsi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam 2 pytania
1. zamówiłem hbo go NET z multimedia, pierwszy raz o takim czyms słyszałem, wpisujac w neta nie ma takich rzeczy, czy to działa tak samo jak zwykle HBO GO?, w umowie czy gdziekolwiek jest wszędzie dopisane na końcu NET
2.Jak to aktywowac?, niby na chłopski rozum, wchodzi sie na strone hbo go i tam rejestruje lecz gdy tak robie to wyskakuje błąd "dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hiperchimera: wlasnie w tym momencie sam probuje emulowac androida z genymotion i ogarnac googleplay i powiem ci ze android-86 na vb to taki syf ze dostaniesz raka

jak mi sie wkoncu uda ogarnac znizki z goodle to zdam raport
  • Odpowiedz
Powoli kończę Rodzine Soprano i tak właśnie do mnie doszło że to będzie ostatni serial z topu HBO który chciałem obejrzeć - zaraz po SFU i The Wire ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzisiaj naprawdę ciężko o dobry serial #hbogo #seriale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BoleKk87 Albo parrabelum albo w kregach wladzy. Juz nie pamietam, bylo w AMA z nim. Nie powiedzial wprost, ze chodzi o HBO, ale dał tyle wskazowek, ze mozna sie domyslic.
  • Odpowiedz