Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
@czlowiek1988:
To jest serial fantasy czy tylko tak się specyficznie ubierają? Jutub mi dzisiaj pokazał trailer i w sumie to jestem zaskoczony że piszesz o drugim sezonie bo nigdy wcześniej o tym serialu nie słyszałem i myślałem że dopiero będzie mieć premierę.
To jest serial fantasy czy tylko tak się specyficznie ubierają? Jutub mi dzisiaj pokazał trailer i w sumie to jestem zaskoczony że piszesz o drugim sezonie bo nigdy wcześniej o tym serialu nie słyszałem i myślałem że dopiero będzie mieć premierę.
- 1
@vateras131: Fantasy w historycznym settingu, coś jak Vikings tylko jest większy nacisk na znaczenie narkotycznych wizji druidów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu właściciel tego portalu @m_b nie zasponsoruje kasku jednemu z naszych reprezentantów w #skoki
Nie są to duże pieniądze, a podejrzewam, że otwarta zbiórka na patronie załatwiłby sprawę
Sam mógłbym zrezygnować z subskrypcji #netflix i #hbogo na rzecz wpłaty, wiele bym dał, żeby zobaczyć logo wykopu na kasku Piotra Żyły
Nie są to duże pieniądze, a podejrzewam, że otwarta zbiórka na patronie załatwiłby sprawę
Sam mógłbym zrezygnować z subskrypcji #netflix i #hbogo na rzecz wpłaty, wiele bym dał, żeby zobaczyć logo wykopu na kasku Piotra Żyły
Logo Wykopu tylko na kasku Ajzenbiśli.
@giorgioborgio: I kołderkę dla Romana
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@jestemporem: Mi najlepiej teraz podszedł 3 sezon ;)
- 3
- 1
@wertychochlik: stopniowo
@camos: jebłem się, chodziło mi o HBO Max, HBO Now to w sumie nasze HBO GO
Mirki, obeznane w #film
Oglądając trzeci sezon Watahy zauważyłem że zmieniła się technika realizacji, nie wiem niestety jak to nazwać i szukam fachowego określenia. Otóż w pierwszych dwóch sezonach obraz był jakby bardziej kinowy, głębszy, obecnie bardziej taki telewizyjno-serialowy. Zmiany takie widać często gdy serial traci niepopularność i kolejny sezon oszczędza na realizacji.
Pytam zwłaszcza śledzących #wataha bo tu zmiana ta jest dobrze widoczna
#kiciochpyta #
Oglądając trzeci sezon Watahy zauważyłem że zmieniła się technika realizacji, nie wiem niestety jak to nazwać i szukam fachowego określenia. Otóż w pierwszych dwóch sezonach obraz był jakby bardziej kinowy, głębszy, obecnie bardziej taki telewizyjno-serialowy. Zmiany takie widać często gdy serial traci niepopularność i kolejny sezon oszczędza na realizacji.
Pytam zwłaszcza śledzących #wataha bo tu zmiana ta jest dobrze widoczna
#kiciochpyta #
Otóż w pierwszych dwóch sezonach obraz był jakby bardziej kinowy, głębszy, obecnie bardziej taki telewizyjno-serialowy.
@pan_koracz: Pewnie chodzi Ci o granding i głębie ostrości. Niestety muszę Ci przyznać rację że wizualnie jest gorzej, taki płaski ten obraz, nie mowiąc już o aktualnie stosowanej kompresji która niszczy obraz na hbo go....
HBO GO to jest dramat. Przy necie 150Mbit/s jakość tragiczna. Co 30 sekund następuje stopklatka i się buforuje. Miałem dokładnie ten sam problem korzystając z aplikacji rok temu. Teraz aktywowałem by obejrzeć Watahę i widzę że nic się nie zmieniło.
Nigdy nie miałem takich problemów na #netflix
#hbogo #seriale
Nigdy nie miałem takich problemów na #netflix
#hbogo #seriale
źródło: comment_AMPZK18NSI6zYBUcCuaFshrIRFLY2Azx.jpg
Pobierz- 1
@Xtreme2007: u mnie działą całkiem spoko, z Grą O Tron w czasie premiery tylko były problemy
@Xtreme2007: taka prawda, na Netflix czy Prime Video filmy i seriale w 4K lecą normalnie a na HBO GO potrafi przycinać film w 720p.
- 0
Aktualizacja oferty HBO GO Polska
Dodany tytuł:
+ Pamiątki Claire Darling (2018) [+ audio, + napisy] link
Zaplanowano usunięcie:
Dodany tytuł:
+ Pamiątki Claire Darling (2018) [+ audio, + napisy] link
Zaplanowano usunięcie:
źródło: comment_FHWFKwgnfuMiIRGKIQO3VRCOW28NZtuB.jpg
Pobierz@Mega_Smieszek: nawiązanie do doomsday clock, "odliczanie" (stan zagrożenia?) do zagłady
- 0
@AloneShooter: Ja zadzwoniłem ale nieosiągalny
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@AloneShooter: wybrany nr nie istnieje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@fajnybananek nie wiem co wy macie z ttm dzwiekiem xD u mnie jest wszystko ok
- 1
@siodemkaxx: Dżwięk jest raczej ok, tylko aktorzy bełkoczą i nie rozumiem co mówią. Trochę słabo, bo to utrudnia zrozumienie o co chodzi w fabule...

- 0
@g00tec: Dzięki, też już znalazłem ;)
konto usunięte via Android
- 2
@renta85: Odcinki są co tydzień?
- 0
- 0
szukam ziomka co sprzedawal vouchery do hbo go
#hbogo
#hbogo
Ja tez
@czerwcu: mogę udostępnić swoje konto do 10/01/2020

































#netflix #smarttv #problem #pytanie
#hbogo #hbogopl