Zainstalowalem sobie hbo go na nowym philipsie i mam z nim problem. Normalnie aktywowalem tv przez strone na smartfonie, wszystko normalnie dziala, ogladam filmy. Wchodze na drugi dzien i tak jakby zresetowalo ustawienia i musze ponownie aktywowac hbo na tv. Wtf ?

#netflix #smarttv #problem #pytanie
#hbogo #hbogopl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czlowiek1988:
To jest serial fantasy czy tylko tak się specyficznie ubierają? Jutub mi dzisiaj pokazał trailer i w sumie to jestem zaskoczony że piszesz o drugim sezonie bo nigdy wcześniej o tym serialu nie słyszałem i myślałem że dopiero będzie mieć premierę.
  • Odpowiedz
Czemu właściciel tego portalu @m_b nie zasponsoruje kasku jednemu z naszych reprezentantów w #skoki
Nie są to duże pieniądze, a podejrzewam, że otwarta zbiórka na patronie załatwiłby sprawę
Sam mógłbym zrezygnować z subskrypcji #netflix i #hbogo na rzecz wpłaty, wiele bym dał, żeby zobaczyć logo wykopu na kasku Piotra Żyły
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, obeznane w #film
Oglądając trzeci sezon Watahy zauważyłem że zmieniła się technika realizacji, nie wiem niestety jak to nazwać i szukam fachowego określenia. Otóż w pierwszych dwóch sezonach obraz był jakby bardziej kinowy, głębszy, obecnie bardziej taki telewizyjno-serialowy. Zmiany takie widać często gdy serial traci niepopularność i kolejny sezon oszczędza na realizacji.

Pytam zwłaszcza śledzących #wataha bo tu zmiana ta jest dobrze widoczna
#kiciochpyta #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Otóż w pierwszych dwóch sezonach obraz był jakby bardziej kinowy, głębszy, obecnie bardziej taki telewizyjno-serialowy.


@pan_koracz: Pewnie chodzi Ci o granding i głębie ostrości. Niestety muszę Ci przyznać rację że wizualnie jest gorzej, taki płaski ten obraz, nie mowiąc już o aktualnie stosowanej kompresji która niszczy obraz na hbo go....
  • Odpowiedz
HBO GO to jest dramat. Przy necie 150Mbit/s jakość tragiczna. Co 30 sekund następuje stopklatka i się buforuje. Miałem dokładnie ten sam problem korzystając z aplikacji rok temu. Teraz aktywowałem by obejrzeć Watahę i widzę że nic się nie zmieniło.

Nigdy nie miałem takich problemów na #netflix

#hbogo #seriale
Xtreme2007 - HBO GO to jest dramat. Przy necie 150Mbit/s jakość tragiczna. Co 30 seku...

źródło: comment_AMPZK18NSI6zYBUcCuaFshrIRFLY2Azx.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no i czemu nie wrzucili całego sezonu #wataha?
teraz muszę jeszcze dłużej czekać aż będzie cały sezon i będę mógł wtedy obejrzeć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hbogo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach